Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. dilber çullu

dilber çullu TÜİSAG Üyesi

sistemde sorgulattığımda kayıt bulunamadı diyor.bu ne anlama geliyor.sınavı ekimde kazandım.belgeleri 10 gün çnce gönderdim

2. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

isgkatip.com adresinden profesyonel havuza ekle kısmından ama ; sistemleri şimdilik çalışmıyor yenileme yapılıyormuş.

3. alpayterzioz

alpayterzioz TÜİSAG Üyesi

bende e-devletten kaç gündür takip ediyorumda şu an çıkan uyarı farklı önce giriş kydınız yok falan gibi bir uyarı çıkıyordu şimdi ama ''Connection must be open in this operation'' diye bir uyarı çıkıyor? anlamadım hiçbir şey dekontumu kursa 20 haziranda verdim tarih 5 temmuz oldu bir hareket yok kursta 25 haziran gibi bir tarihte bakanlığa göndericekti evrakları öyle dedilerdi. ?? bakalım beklemeye devam...

4. Hasan Hüseyin Doğan

Hasan Hüseyin Doğan TÜİSAG Üyesi

Ben de 20 haziranda evraklarımı kursa teslim ettim.Ertesi gün Ankara'ya gönderdik deniyor.Ancak hala sistemi kullanmaya yetkiniz yoktur uyarısı veriyor.Belge numaralarını öğrenen arkadaşlar arasında İstanbul'dan arkadaşlar var mı acaba?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. alpayterzioz

Birşey sorucam kurs zirve miydi senin? Bana da ne zaman arasam tamam yarın gönderiyorum diyorlar, her gün bu şekilde diyorlar abartmıyorum.

6. Hasan Hüseyin Doğan

Hasan Hüseyin Doğan TÜİSAG Üyesi

İstanbul Kültür Üniversitesi arkadaşım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Önemli olan belge onaylandı ve aktif olduğunuzu görmeniz.Ama kendimizi havuza ekleyemiyoruz kayıt bulunamadı deniyor doğru şimdi zaten site yenileme yapılıyor açıklamasıyla çalışmıyor.Ama siz sözleşme yapabilirsiniz bir sıkıntı yok. Bana verilen bilgi bu yönde en azından kendim bizzat sözleşme yapmayı denemedim çünkü

8. Water

Water TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar belge nosunu öğrenenler nasıl öğrendiniz ben isg katipe girdiğimde sürekli kayıt yok felan diyor. Burda azönce arkadaşlar havuza eklemen gerekiyor kendini felan diyor nasıl olacak. 18 mayıs sınavına girdim bu arada ben, belgeler neden bukadar gecikti ne zman gelir?

9. alpayterzioz

en sorunlu insan bendim sanırım benimde dün belge numaram çıktı nihayet ya ismin ya tc numaran ya soyismin yada meslek bilgin yanlış bildirilmiş gulhan123, yapacağın şey çok basit 0 312 296 60 00 numarasını arıyorsun bant kaydını dikkatle dinle sırasıyla 2 1 1 e basıyorsun dinleyerek bas ama sonuçta ulaşacağın yer isg katipe giriş yapamıyorsanız 1e tuşlayın gibi bir şey en son dediği 1 yani bant kaydının, telefonu açan fatih ya da kemal isimli biri ya da başka biri bana hep onlar denk gelmişti ben hala belge numaram çıkmadı de tc numaranı isteyip hangi bilgin hatalı hemen buluyorlar mesela meslek bilgin yanlış hemen mesleğini sorup düzelticez diyorlar tabi bir sonraki gün gene arayıp hatırlatman gerek gene gerekirse bir gün sonra ararsın tekrar ve nihayet ilgilenip sisteme girişini yapıyorlar benle sınava aynı tarihte girip belge numarası 15000lerde olan biliyorum benim ancak dün sisteme girişim oldu çok çok çok geç kaldım uyanamadık resmen 28397 numarasını aldım aradaki dağ gibi farkı görebiliyorsundur dediğim gibibakanlığı 2 gün üstüste araman yeterli ilgileniyorlar kesinlikle, kolay gelsin.

10. clavuza

clavuza TÜİSAG Üyesi

Merhaba
    Öncelik Sakarya bölgesinde olmak üzere (olmazsa İstanbul da olabilir) 5 günlük (40 saat) staj yapmam gerekiyor, sigortayı kurs karşılıyor. 10 günlük bir sürem var. İş güvenliği uzmanı arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

clavuza@hotmail.com

11. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar isg katipte sözleşme yaptığım kurum görünmüyor. Sistem otomatik değil mi? Biz yapacaksak nasıl yapacağız bilgisi olan var mı?

12. graviton(suat)

graviton(suat) TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sorgulamayı nerden yapıyorsunuz?
    postaya verildi,işlem görmek için bekliyor vs bunları nerden nasıl öğrendiniz?

13. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Merhaba,
    www.turkiye.gov.tr sitesine e-devlet şifresi veya mobil imza ile giriş yaptıktan sonra Çalışma bakanlığı başlığı altında isg-katip... linkine tıklıyorsunuz. Gelen ekrandan giriş diyorsunuz.
    1) giremiyorsanız henüz eğitim kurumunuz gerekli evrakları göndermedi veya başka bir problem var.
    2) giriş yapabiliyorsanız zaten bilgilerinizi göreceksinizdir. Bildiğim kadarıyla da başka bir doğrulama yöntemi yok.

graviton(suat) bu yazıya teşekkür etti.
  14. graviton(suat)

merhaba 1) de belirtiğiniz durum var giriş diorum siteyei kullanma yetkiniz yok 3 gün içerisinde tekrar deneyiniz bildirimi alıyorum

15. graviton(suat)

sözleşme sorununda şunu belirtiyor . 'İSG-KATİP’e giriş için Sosyal Sigortalar Kurumunda kayıtlı e-bildirge yönetici e-devlet şifresi ve TC kimlik numarasını kullanınız'. fakat benim kayıtlı e bildirgem yok.lutfen konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim

16. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

sizde e bildirge şifresine gerek yok, o işverenler için gerekli. Eğer sorunla karşılaşıyorsanız muhtemelen henüz sisteme tanıtılmamışsınızdır. Sisteme tanıtılma işini de bakanlık yapıyor. Bir kaç gün sonra tekrar deneyin.

17. Bora Alevok

Bora Alevok TÜİSAG Üyesi

isg katip'de konuyla ilgili bir açılama var. Bugün itibarıyla diyor. Bir bakın isterseniz çünkü detay bilgi içeriyor açılama.

18. brk34

brk34 TÜİSAG Üyesi

açıklama nerde hocam link verebilir misiniz

19. volokine

volokine TÜİSAG Üyesi

20. tunca amanvermez

tunca amanvermez TÜİSAG Üyesi

ark lar bu açıklama bır haftadır var

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica