Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. brk34

brk34 TÜİSAG Üyesi

evet ben de yeni bi açıklama var sanmıştım... beklemek iğreç

2. volokine

volokine TÜİSAG Üyesi

baska br forumda okudugum aciklamayi buraya yazayim

3. Bora Alevok

Bora Alevok TÜİSAG Üyesi

e devlet'e şifrenizle girip isgkatip'ten sorguluyorsunuz...link yazmam işe yaramayacak :(

4. Bora Alevok

Bora Alevok TÜİSAG Üyesi

ama sanırım csgb'nin sitesinden de ulaşıyor isg katip'e, emin değilim..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. bumerang

bumerang TÜİSAG Üyesi

18 mayısta sınava girmiş , halen belgesi gelmeyen varmı arkadaşlar ,

6. eyum

eyum TÜİSAG Üyesi

var

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alpayterzioz

alpayterzioz TÜİSAG Üyesi

8. ZgnZR

ZgnZR TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben 18 ağustostaki sınavdan başarılı sonuç aldım, ücreti 16 gün önce yatırdım hala İSG Katip te belge numaram gözükmüyor nedeni ne olabilir?

9. reactor

reactor TÜİSAG Üyesi

18 ağustosta sınavdan geçmiştim. 2 ay öce belgeleri kursa göndermiştim. geçen hafta kursa sorduğumda sertifika halen gelmedi dendi. e-katipten giriş yapabiliyorum. sertifika ne zaman gelir acaba? 18 ağustostaki sınavda başarılı olup sertifikası gelen var mı?

10. bumerang

bumerang TÜİSAG Üyesi

18 mayıs sınavı için aynı durum benim içinde geçerli belge felan yollamadılar hala

11. Sena Y.

Sena Y. TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba. Size bir konu hakkında danışmak istiyorum 1 ocak gelirken son dk işlerinden biri sanırım:) kendi iş yerimde endüstri mühendisiyim hemde işveren vekili diyelim, aynı zamanda isg uzmanı olacağım, 18 mayıs tarihli sınavdan aldın sertifikamı. Sertifikam isg katipte onaylı fakat işyeri tanımlama mevzusunda tıkandım ne yapmam lazım. yardımcı olabilir misiniz?

12. burak yılmaz99

burak yılmaz99 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar ben 21 aralik sinavina girdim ve sinavdan 70 üstü bir not bekliyorum, kisaca yetki belgemi en erken ne zaman alabilirim bir bilgisi veya yorumu olan var mı acaba ??

13. halil Özen

halil Özen TÜİSAG Üyesi

yine bir aydan önce belge alamayız ,sınavda başarılı olduğumuz yayınlandıktan sonra sözleşme yapabilmemiz gerekiyor .selamlar

14. burak yılmaz99

burak yılmaz99 TÜİSAG Üyesi

Sözleşme yapmak ?

15. Real

Real TÜİSAG Üyesi

16. Hakan BARTIN

Hakan BARTIN TÜİSAG Üyesi

Başarılı olduğunuz yayınlandıktan sonra sertifika ücretini yatıracaksınız. Sonra da belge numaranızın İSG-KATİP' te belli olmasını bekleyeceksiniz. Belge numarası olmadan sözleşme yapamazsınız. Bu süreçte önceki uygulamalara göre yaklaşık 20-25 gün. Ancak sürelerde bu kez yoğunluk sebebiyle uzama veya aciliyet sebebi ile kısalma olabilir. Bekleyip görülecek

hekim aslan ve yasemin28 bu yazıya teşekkür etti.
  17. mechanical

mechanical TÜİSAG Üyesi

C sınıfı için süre uzayabilir ,çünkü sınav sonuçları açıklanınca diplomalar gönderilecek ,kontroller yapılacak ,ondan sonra sertifika numarası verilecek

18. Ehakkas

Ehakkas TÜİSAG Üyesi

yanlış bilgilendirmeler var arkadaşlar,sınav açıklandıktan sonra eğer geçtiyseniz bakanlık 3-4 gün sonra belge parası yatırmanz için hesap nosunu yayınlar parayı yatırdıktan sonra ise 2-3 gün içinde isg katipe girip edevlet şifrenizle kaydınızı yaparsınız.kayıt muhtemelen 1 günde sonuçlanır ve sertifika numaranız verilmiş olur.artık istediğiniz sözleşmeyi yapabilirsiniz.belgenin gelmesi zornlu değildir.belgenin gelmesi için birkaç belgeyi kursunuza yollarsınız takriben 1 ayda gelir.Ancak isg katip kaydınızı yapmış olduğunuzdan belgenin geliş süreci engel teşkil etmez

pasatchm bu yazıya teşekkür etti.
  19. Hakan BARTIN

Hakan BARTIN TÜİSAG Üyesi

Belge 1 ayda gelir demişsiniz. Daha 18 Mayıs sınavından belgeleri alamayanlar var. 18 Ağustos zaten daha hiç gönderilmedi.

20. Ehakkas

Ehakkas TÜİSAG Üyesi

belgeleri gelenler var,bununla ilgili kursa evraklarınızı yolladıysanız tekrar kursla görüşmenizde fayda var,Ancak deiğim gibi belgeniz gelmedende aktif olarak çalışabilir isg katip kaydı yapanlar

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica