Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Fatih Mert

Fatih Mert TÜİSAG Üyesi

bu kadar zaman neden alamadın derseniz :) önce evraklarım sanırım yoğunluktan çasgemde kayboldu tam orda buldular uzmanlık belgemi gönderecekler derken cepten aradılar artık çalışma bakanlığından şahsen başvurup alacaksınız dediler şimdide 2 haftadır bakanlığı bekliyoruz işte napalım burası Türkiye

taylantalu bu yazıya teşekkür etti.
  2. isgdemc2216

isgdemc2216 TÜİSAG Üyesi

20 sinden önce kargoya verdm hala bekliyrm :( .....

3. Aliozer

Aliozer TÜİSAG Üyesi

İmzaya sunmuşlar çok şükür :)))))

4. browland

browland TÜİSAG Üyesi

postaya verildi yazıyor bende... OSGB tarafından gönderilmişti belgelerim açıklamadan önce

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. taylantalu

taylantalu TÜİSAG Üyesi

26 sına kadar gönderilen belgelerin postaya verilmesi tümüyle gerçek dışı gözüküyor, 20 sinde ulaşanların yeni yeni gönderiliyor, arkadaşlar benim gibi 25 inden sonra gönderenler enaz 2 ay sonra belgeler elimizde olur .Bence sonuç bu adamlar yaz mevsimi diye işi iyice ağırdan alıyor belliki...

6. isgdemc2216

isgdemc2216 TÜİSAG Üyesi

işi buldm belgesz başlayamıyrm üstelk OSGB :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. taylantalu

taylantalu TÜİSAG Üyesi

bende aynı durumdayım adamlar belge de belge diyorlar ...

8. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Hangi numaralardan ulasabiliyoruz

9. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

Niye bakanlık yalan söylesin ki? Sonuçta ne tlf bakan var ne muhatap olan. Neden sistemden gerçek olmayan bir bilgi paylaşsın. Bunun hukuki sonuçlarını düşünemeyecek kadar salak mı bu adamlar? benim evraklar 27 sinde ulaştı ellerine. belgeniz postaya verildi yazıyor. Bakalım 2 gün içinde ulaşmazsa, biz de bi şeyler düşünürüz artık.

10. isobat1

isobat1 TÜİSAG Üyesi

Mert Bey Merhabalar,
    belge ücreti yatırdınız mı?

11. taylantalu

taylantalu TÜİSAG Üyesi

Mert kardeşim senin 27 sinde ulaşan belgen sana ulaşıyor fakat 21 ininde ilgili kuruma ulaşan belge hala inceleniyor yazıyorsa bunda bir sorun vardır, milleti yanlış yönlendirmelerinin sebebi ise işten kaçmak günde basacağı belge sayısını azaltmak iş yükünü azatmak

isgdemc2216 bu yazıya teşekkür etti.
  12. İ.Z.Düşüm

İ.Z.Düşüm TÜİSAG Üyesi

benim hala sistemdeki hata yazısı düzelmedi sizde bi gelişme var mı? Sanırım evrak sorunu olanları tekrar en sona koyuyorlar!...

13. c.ahu

c.ahu TÜİSAG Üyesi

benimde evraklarım 28 haziranda teslim edilmiş gözüküyor ancak evrak kayda girip girmediğini öğrenemiyorum..belge ücreti de yatırmadım. bu şekilde 30 hazirandan önce dekontsuz evrak gönderip belgesini alan var mı? bizde ücret yatıracaksak boşuna mı vakit kaybediyoruz böyle bekleyerek.

14. isgdemc2216

isgdemc2216 TÜİSAG Üyesi

KARGO ŞİRKTNDEN GELİYRM 20 SNDE ABDULLAH DİYE BİRİ ALMIŞ , HALA İŞLEN GÖRMEK İÇİN BEKLİYR DİYO , NASIL İŞ ANLAMADIM , İŞTE HAZIR BULDM :( ....

taylantalu bu yazıya teşekkür etti.
  15. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Benimkini de Abdullah ÇEVRECİ teslim almış 21 inde ama halen belge işlem görmek için bekliyor yazıyor.

Burdan çıkacak en iyi sonuç belgelerimizi bize onlara ulaştıkları tarih sırasına göre yollamıyorlar o yüzden ne zaman gönderdiğinizin bir önemi yok

isgdemc2216 ve taylantalu bu yazıya teşekkür etti.
  16. buketdemir

buketdemir TÜİSAG Üyesi

belgem bugün elime ulaştı.dün eğitim kurumuna ! gitmiş onlar da bana yolladı :)

17. buketdemir

buketdemir TÜİSAG Üyesi

umarım en kısa sürede elinize ulaşır.

18. kadir adanır

kadir adanır TÜİSAG Üyesi

Benim belgelerde aynı ayın 21 inde Abdullah ÇEVRECİ Teslim Almış.Beklemedeyim.

19. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

Belge öğle saatlerinde kursa ulaştı. 27 sinde teslim almışlardı. Belge ücreti yatırmadım.

Bence kimseyi yanlış yönlendirmeye ihtiyaçları yok. Zaten yönlendirmiyorlar da. Arayın ne tlf açıyorlar ne başka bir cevap veriyorlar. Bakın resmi internet sitesinden yalan beyanda bulunamaz bakanlık. Alenen gelin bana tazminat davası açın demez yani. Bence başka bir sebebi vardır. Araştırın derim ben. Benim belgem bu kadar çok gecikse, ben atlar Ankara'ya giderdim. Yine de siz bilirsiniz... Günde basacağı belge sayısını düşürse benim belgenin de senin ki kadar gecikmesi gerekmez miydi?

20. yağmuryyl

yağmuryyl TÜİSAG Üyesi

benimkindede hala işlem görmeyi bekliyor diyor arkadaşımın belgesi geleli 1 hafta oldu :(

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica