Duyuru Iş Güvenliği Uzmanliği Belgesi Adreslere Gönderilmeye Başlaniyor.

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Levent KAVLAK

  Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGESİ ADRESLERE GÖNDERİLMEYE BAŞLANIYOR.

  Değerli Meslektaşlarım,

  İSAG,İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak iş güvenliği uzmanalarının yaklaşık 2 yıla yakın bir zamandır sınavları kazandıkları ve ücretlerini yatırdıkları halde iş güvenliği uzmanlığı belgesinin taraflarına teslim edilemediğinden dolayı oldukça muzdarip olduklarını defalarca ilgili kurumlara iletmiştik.Konuyla ilgili yapılan duyuru ile birlikte meslektaşlarımızın belgelerinin MERNİS'te bulunan kayıtlarına göre adreslerine gönderilmeye başladığı uyurulmuştur.Hayırlı olması dileğiyle.Saygılarımla

  Levent KAVLAK
  İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
  Yönetim Kurulu Başkanı
  www.isag.org.tr
  www.facebook.com/groups/leventkavlak
  https://www.facebook.com/pa…/Levent-Kavlak/1594093460827671…
  https://www.facebook.com/…/%C4%B0SAG%C4%B0%…/873840019297524
  www.facebook.com/leventkavlak1
  www.twitter.com/leventkavlak1
  http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
  leventkavlak@hotmail.com
  Gsm: 532 232 91 05

  Belge Basım Sürecine İlişkin Duyuru

  Genel Müdürlüğümüzce, 18 Ağustos 2013 ve sonrasında yapılan sınavlarda başarılı olup iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği belgesi almaya hak kazanan adayların sertifikaları, İSG-KATİP üzerinden yaptıkları bilgi güncelleme işlemlerine istinaden basılıp, MERNİS’te kayıtlı olan adreslerine gönderilmeye başlanmıştır. Sertifikaların tüm basım ve postalama işlemleri Genel Müdürlüğümüzce yapılan basım ve dağıtım işleri ile ilgili ihaleyi kazanan firma olan ART OFSET Matbaacılık Yayıncılık Org. San. ve Tic. Ltd. tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Bu itibarla, adayların sertifikalarının sorunsuz bir şekilde kendilerine ulaşması için İSG-KATİP’te kayıtlı olan MERNİS adresi ve iletişim bilgilerini güncel tutmaları gerekmektedir.( Önceki duyurumuzda yer alan bilgi için tıklayınız )

  Belge gönderim sürecine ilişkin detaylı bilgi için adayların İSG-KATİP sayfalarından “Duyurular” bölümünü ziyaret etmeleri önem arz etmektedir.

  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal…   
  Meltem Yıldırım bu yazıya teşekkür etti.
 2. Duygu Cıngır

  Duygu Cıngır TÜİSAG Üyesi  İSG KATİP'te hem C sınıfı hem de A sınıfı sertifikam görünmesine rağmen bana C sınıfı sertifika gönderildi. Aralık 2013'teki sınava girerek almaya hak kazandığım A sınıfı İGU sertifikam gönderilmedi. ALO 170'e durumu iletmeme rağmen halen bir yanıt alamıyorum. Ne yapabilirim?   
 3. silifke

  silifke TÜİSAG Üyesi

  ekatip den bilgi güncelle kısmından bilgilerine bak. en aşağıda bilgilerim belge basımı için uygundur kutucuğunuda işaretle. Daha sonra bimer veya ÇSGB İSGÜM e konuyu ilet. kısa zamanda çözülür.

   
  Duygu Cıngır bu yazıya teşekkür etti.
 4. sevilay sanlı

  sevilay sanlı TÜİSAG Üyesi

  Benim de B sertifikam gelmedi.Konuyla ilgili daha sonra sıkıntı yaşarmıyım acaba?  TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !   
 5. silifke

  silifke TÜİSAG Üyesi

  1 yıldır sertifikam yok, ekatipden pdf olarak çıktı alıyorum her hangi bir sorun omadı , ama genede duvara asmalık bişiler lazım. :)

   
  Çiğdem Zorlu Polat bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşÜyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

 1. isg katip mernis

Yandex.Metrica