Soru : Iş Güvenliği Uzmanlığı ( Önlisans ) Okuyorum. Yardım!

EmreCrn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Herkese iyi günler. Isparta SDÜ'de İş Güvenliği Uzmanlığı(önlisans)okumaktayım ve önümüzdeki yıl okul bitecek. Sonrasında 2 yıl daha okumayı düşünüyorum. Ve de DGS ile geçiş yapmayı düşünüyorum. Ama lisans eğitimi olarak nerede eğitim alabilirim onu bulamadım. Okumayı ve üniversite hayatını seviyorum. Sizce ne yapmalıyım? Hangi üniversitelere geçebilirim? Geçmeli miyim yoksa mezun olmalı mıyım? Teşekkürler. :kararsız:

M. Raşit Sarıyar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Emre bey.

Bende 2. sınıf öğrencisiyim. Dgs ile lisans a tamamlamayı düşünüyorum. Şuan ön lisans ve lisans arasında pek bir fark yok malesef fakat ben yüksek lisans yaparak kendi alanımda kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. Ama şöyle bir gerçek var ki 2 yıl sonunda mezun olduktan sonra işe başlayıp benden önce uygulamada kendini geliştirebilir, seviye atlayabilirsin. Fakat şuan bir farkı olmadığını bildiğim halde şöyle de bir gerçek olduğunu biliyorum ; Lisans her zaman galip gelir. Bunun bilincinde olduğum için yüksek lisans ile devam ederek akademik olarak kariyer yapmayıda düşünüyorum.. karar senin

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.