Soru Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hakkında

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavları Hakkında' kısmında Zeynep Demır80 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Zeynep Demır80

Zeynep Demır80 TÜİSAG Üyesi

Öncelikle Merhabalar..C sınıfı uzmanlık sınavına hazırlanıyorum.ancak internette o kadar karışık ve gereksiz yazılar varki nasıl hazırlanmam gerektiğini bilmiyorum.hatta c sınıfı uzman adayı olarak güncel hangi yönetmeliklerden sorumluyuz bunu dahi bilmiyorum.yardım eder misiniz lütfen...

2. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-hazirlik-a-b-c-100-sonuç.13956/#post-163146

Bu linki takip etmenizi öneririm Zeynep Hanım.

Zeynep Demır80 bu yazıya teşekkür etti.
  3. gezer

gezer TÜİSAG Üyesi

aynı zorluğu bende yaşadım.Spot bilgiler gibi yalan yanlış olanlara itibar etmeyin. O bilgiler yüzünden 3 soru cevabım yanlış oldu.
    ww.bilgit.com diye bir site var.orada yönetmelikler başlğı altında 50 civarında yönetmelik var.2013 yılı çıkanlar ve 6331 kanuna referans göstrilenler tam da aradıkların yeni yayınlananlar ve taslaklar orada izlenebiliniyor.
    İyi çalışmalar

4. SemihaY.

SemihaY. TÜİSAG Üyesi

En iyi yol bol bol yönetmelik okumak.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

Hap & spot bilgilere fazla güvenmeyin. Saygım sonsuz hazırlayan arkadaşların emeklerine. Yönetmelikleri okuyup özet çıkarın kendinize.

6. genc57

genc57 TÜİSAG Üyesi

kesinlikle karisiklik olmamasi icin yonetmeliklere calismak en guzeli. herseye calisip herseyi karistiriyo insan.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

isggm.gov.tr de yönetmelikler, 6331 nolu kanun, ilo.. konulara hakim olun ve hap bilgilere fazla itibar etmeyin. (zaten gerek kalmayacaktır.).. Başarılar..

8. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

yalan yanlış hazırlanıyorlar... en güzeli yönetmelik..

9. TUFAN KAHRAMAN

TUFAN KAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Aslında hap bilgilere yalan yanlış demek haksızlık olur. Biz çalışırken sık sık yönetmelik değişti benimde hap bilgiler yüzünden yanlışlarım çıktı fakat 50 tane yönetmelik var günde 2 tane okusanız 1 ay yapar. teknik pdf slaytlarıda okusanız 45 gün o şekilde sınava girseniz yine aklınızda birşey kalmayacak yine en iyisi hap bilgiler. tekrar için çok iyi

10. birold

birold TÜİSAG Üyesi

bu yönetmelikleri iyi çalışıp aklında tutanlar tüm sınavlarda başarılı olur,sadece yönetmelik başka şeye ihtiyaç yok.

11. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

katılıyorum.. yönetmeliklere hakim olun.. zaten hap bilgi denilen şey, işin kolayına kaçmaktır..

12. meyman

meyman TÜİSAG Üyesi

yönetmenlik ve çıkmış sorulara bakmak...

13. TUFAN KAHRAMAN

TUFAN KAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

paracelceus, ramazanni, maaddin kanunu, ilo,18001 vs. hangi yönetmelikte geciyor.

14. oktaykon

oktaykon TÜİSAG Üyesi

Merhaba. 21 ARALIK 2013 C SINIFI Uzmanlık sınavına girdim ve kazandım. Yurtdışında olmam nedeniyle düne kadar 413 liralık belge ücretini yatırmamıştım. Bugün bu ücreti de yatırdım. Uzmanlık hakkım devam ediyor değil mi? sınav sonucu ve yapılan ödeme arasındaki tarihte herhangi bir sınırlama var mı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. c sinifi uzmanlik sinavinda hangi yönetmeliklerden sorumluyuz

Yandex.Metrica