Iş Güvenliği Uzmanlığı Sözleşme Ücretlerini Düşürmeyin

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında igu konya tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Rekabette Fiyat Düşürmek İlk Tercihiniz Midir?

1. Evet, En Kolay ve Basit olanı bu bence, ne verdilerse yarını veririm..

3,2%
  2. Düşük fiyat vermeyi düşünürüm ama bu %10 -%15 i geçmez..

32,3%
  3. Hep En yüksek Fiyat benim ki olur çünkü Kalite bende =)

43,5%
  4. Teklif isteyen olsa da keşke bu konulara gelebilsek =(

24,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Elif DALKILIÇ

Elif DALKILIÇ TÜİSAG Üyesi

Ağzınıza sağlık olayı çok güzel anlatmışsınız. Ama malesef piyasada hiçbirşey bilmeyen araştırmayı sevmeyen çok fazla yeni uzman var. Forum siteleri " Bilmem ne sektörü bölümü ya da makinesi için elinde örnek risk analizi talimat var mı?" diyen uzman bozuntuları ile dolu. Ve uzmanların çoğu (örnek vererek söylüyorum) risk analizi yapmayı forum sitelerinde dolanan örnekler kadar biliyorlar. risk analizi sitelerde dolaşan basit 5x5 matris metodundan bile daha basit şekilde yapılmış tablolardan ibaret değil. Uzman arkadaşlarıma daha fazla araştırma yapmalarını ve standartları okumalarını tavsiye ediyorum ve olaya daha geniş açıdan detaylı bakmaları gerektiğini vurgulamak istiyorum. Çünkü yarın öbür gün risk analizinde belirtmediğiniz bir detay yüzünden tazminat ya da hapis cezası ile karşı karşıya kalabilirsiniz (Bir işletmemde çok ince bir detayı fark etmem sayesinde para cezasından kendimi kurtardım). Her önüne gelen kolay zannederek bu mesleğe atılmasın, atıldıysa da lütfen araştırsın ve hakkını vererek yapsın bu işi.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica