İş güvenliği ve periyodik muayeneleri için teklif hazırlama hakkında

dj_shark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar bir OSGB de çalışıyorum ve bir iş yerine teklif hazırlamak ve teklif sunmak istersem nasıl bir yol izlemeliyim ? Teklif form örneği olan var mı, teklif nasıl yapılır aşama aşama bunu nasıl öğrenebilirim ?

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
teklif derken;iş güvenliği ve periyodik sağlık muayene hizmetleri için mi?konuyu biraz açarsanız katılım fazla olur...
elektrik pano...vs işini hallettiniz mi bu arada?

dj_shark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
evet iş güvenliği ve periyodik muayeneleri için teklif hazırlamak istiyorum ama her detayı düşünerek. Ayrıca elektrik işini şöyle hallettim şantiyedeki A sınıfı uzmanla atıştım bu benim işim değil dedim sonra gitti beni doktor hanıma şikayet etti ( sorumlu müdür ) sonra o da merkezdeki A sınıfı uzmanına şikayet etti sonra savunmamı istediler bende savunmamı yazdım direttim bu benim işim değil diye bakalım cevap gelicek heralde :) Zaten orda çalışmayacağım artık yeni bir isimle yeni bir osgb ile kendi işimizin patronu olucaz vur kaççılarla işimiz yok o yüzden teklif hazırlamayı öğrenmek istiyorum elimde bir örnek var ama yeterli olmayacak gibi.

Mustafa ESEN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
YERİNDE OLSAM ŞÖYLE YAPARIM SONUÇDA BİR MALİYET HESABI YAPMAN UZUN SÜRER AMA BU YÖNTEM ÇOK KISAZAMANDA SANA SONUÇ VERİR .
HANGİ KONULARDA TEKLİF HAZIRLAYACAKSAN ŞİMDİ PİYASADA İŞ YAPAN FİRMALARA MAİL AT BEN ŞU İŞLERİ SİZE YAPTIRACAGIM ACİL BANA TEKLİFLERİNİZİ GÖNDERİN DE ONLAR HEMEN SANA LİSTELERİ YOLLAR. BEN BİR KAÇ OSGB NİN BÜLTENİNE ÜYE OLMUŞDUM BANA GÖNDERİYORLARDI ŞU İŞLERİ ŞU FİYATA YAPIYORUZ DİYE..:cool:
BU ARADA İŞİN HAYIRLI OLSUN.

dj_shark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Teşekkür ederim :) Bu arada fiyat listesi sıkıntı değil benim sıkıntım o teklifi hazırlayacağım format prosedür nası yapıcam böyle keşif özeti falan yazmam gerekiyor heralde onları nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum daha önce hiç hazırlamadım böyle bir şey :(

Musa Kıransoy

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Dj_shark hangi ilde osgb kurmayı düşünüyorsunuz.? mus.esen in göstermiş oldugu yol gayet başarılı olacagıı düşünüyorum

dj_shark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Gerçekten güzel bilgi tabiki güzel bir yol ama fiyatlandırma konusunda sıkıntım yok sadece teklif dosyalarını nasıl hazırlarım onu çözmem lazım bir formatı falan varsa örnek incelemek isterim

Musa Kıransoy

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
O konularda sizden farklı değilim ne yazıkkki.. Elinize ulaşan bir format olursa benimle de paylaşır mısınız. ?

dj_shark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
tabiki paylaşırım bir döküman var ama karmakarışık düzenleyince yollarım ben pek anlayamadım

Orhan KINDIRA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Arkadaşlar,
Teklifde belirtilmesi gerekenler nelerdir? Elinde form örneği olan varsa gönderebilir mi acaba? Teşekkürler

Orhan KINDIRA
Tekstil Mühendisi
C Sınıfı İSG Uzmanı

Uzman Ahmet

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar iç ortamlar için almış olduğum tekliften bir kesit sunuyorum..Yapacağınız işe göre bu teklifi daha güzel bir hale getirebilirsiniz.
Kapak sayfasına da sizin ve teklifi sizden isteyen kişinin bilgilerini yazarsınız...Teklife bir de referans numarası atarsınız aradığınız zaman kolay bulunsun...Hangi ölçüleri kontrolleri v.s hangi maddelere kanunlara dayanarak yaptığınız la ilgili bir açıklama da eklersiniz ilk sayfaya olur biter.En son sayfaya da firmanıza özel iskontomuz v.s iş tamamdır:)..hazırlayan arkadaş göndersin kaba formatı eksikleri düzeltelim...

Ekli dosyalar

• Teklif.png
    Teklif.png
    26.7 KB · Görüntüleme: 422

Orhan KINDIRA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ne teklifi Orhan bey?
Musa Bey, bir firma ile bireysel İSG uzmanlığı ile ilgili anlaştık. Fakat firma yetkilisi konuyu yönetime çıkarmak için teklif göndermemi istedi. Göndereceğim teklif nasıl olmalı? Neleri kapsamalı?
İSG ile ilgili özel bir format varmı diye araştırıyorum. Yoksa klasik teklif hazırlayıp göndereceğim.
Tşk

Orhan KINDIRA
Tekstil Mühendisi
C Sınıfı İSG Uzmanı

Musa Kıransoy

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Orhan bey bir dosya yüklüyorum buna benzer ilaveler yaparak gönderiniz. Başarılar diliyorum. İyi Çalışmalar

Ekli dosyalar

• teklif.pdf
    272.7 KB · Görüntüleme: 507

Musa Kıransoy

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bu arada Bakanlığa bldirimini hem siz hem firma takip etsin. Sözleşmenizi bildiriniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.