Iş Güvenliği Ve Uzmanlığı Sınavı Için 3. Sınav Hakkı

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında hulusy tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

sınav duyurusu kasımda ilan edilecekmiş.Daha sonra eğitim aldığınız kurumla irtibata geçin bana söylenen bu.

ilyasozen bu yazıya teşekkür etti.
  2. alpereniseler

alpereniseler TÜİSAG Üyesi

Aralik sinavina basvuru ne zaman. 3.sınav hakki icin.

3. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Kurumla irtibata geçmeden giremiyor muyuz?

Sent from my iPhone

4. TOPRAKSU43

TOPRAKSU43 TÜİSAG Üyesi

12 kasıma kadar bakanlığa dilekçe gönderilecek diyordu sitede

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Dilekçenin örneği var mı

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

6. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Yalnız yükselme için değil 3. Kez sınava girebilmek içinde mi dilekçe lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. blackeyes74

blackeyes74 TÜİSAG Üyesi

"Iş Güvenliği Ve Uzmanlığı Sınavı Için 3. sınav Hakkı " ile ilgili ne yapmalıyız; ikinci kez kursa yazıldım; nasıl bir yol izleyeceğimiz paylaşırsanız çok sevinirim.

8. TOPRAKSU43

TOPRAKSU43 TÜİSAG Üyesi

7- Öte yandan; “İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” 11 Ekim 2013 tarihli ve 28792 sayılı resmi gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup, söz konusu Yönetmelik hükümleri doğrultusunda;
    a- 15/8/2009 tarihinden sonra Bakanlıkça yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından eğitim alıp sınav hakkını kaybedenler, bu maddenin yayımı tarihi itibarıyla 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabileceklerdir.
    Söz konusu adaylar;21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak sınava girebilmek için 12.11.2013 tarihi mesai bitimine kadar (T.C. vatandaşlık numarasını içeren dilekçe, lisans diploma örneği) Bakanlığa başvurmak zorundadır.

9. merpet

merpet Guest

Merhabalar... 2. sınav hakkını 21 Aralık da kullanacaklar arasında kalanlar olursa ne olacak ? Bunlar 3. hakkı kullanabilecek mi ?

Mümine ÇAĞRIN ve matraks38 bu yazıya teşekkür etti.
  10. wolwerin84

wolwerin84 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar örnek dilekçe yayınlayabilcek olan var mı?? benim kursum malasef dilekçe yazmak gerektiğinin bile farkında değil..

tinkir bu yazıya teşekkür etti.
  11. NKartal

NKartal TÜİSAG Üyesi

"Iş Güvenliği Ve Uzmanlığı Sınavı Için 3. Sınav Hakkı " ile ilgili ne yapmalıyız; ikinci kez kursa yazıldım; nasıl bir yol izleyeceğimiz paylaşırsanız çok sevinirim.

12. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

ilyasozen bu yazıya teşekkür etti.
  13. wolwerin84

wolwerin84 TÜİSAG Üyesi

NKartal bu yazıya teşekkür etti.
  14. Halit Çiçek

Halit Çiçek TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

binlerce dilekçe gidecek, demek ki..

15. EFRAHIM SADIK

EFRAHIM SADIK TÜİSAG Üyesi

bilidiri PAYLAŞIMI BUNU CC LEYIP MESLEKTAŞLARI UYARALIM
    SAYGILARIMIZLA

Sayın LEVENT bey öncelikle sizi kutlarım,başka bir mevzu var bu platformda c grubu yetki belgesine sahıbım diyen verdığı referanslar cevapsız yada hakkında sövmeli(kimi aradıysak) biri var anladığımca kendıne kazanc kapısı peşinde meslektaşlarına zarar verıyor bı üç kağıtçılık var serdar başar koyuncu adlı sahış bu sahşı men etmelı(forumlarda yeralıyor) bunca emektara ve degerlı ınsanlara zarar verıyor
    saygılarımla

efrahım sadık

16. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, şimdi 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabilirler diyor, biz bu dilekçeyi gönderdik diyelim, sınava girdik, 2014 ortalarında bir sınav daha oldu, ona da katılabiliyor muyuz? Yoksa sadece dilekçe gönderdiğimiz sınava mı katılabiliyoruz?

17. Aircraft

Aircraft TÜİSAG Üyesi

3. sınav hakkımı 2014 de kullanmak mümkünmü?tabi kursu bitireli 1 yılı geçmeden önce gireceğim,
    eğer 2014 de katılmak mümkünse dilekçe yi ne zaman yazmamız gerekli?

18. hulusy

hulusy TÜİSAG Üyesi

7- Öte yandan; “İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” 11 Ekim 2013 tarihli ve 28792 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup, söz konusu Yönetmelik hükümleri doğrultusunda;
    a- 15/8/2009 tarihinden sonra Bakanlıkça yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından eğitim alıp sınav hakkını kaybedenler, bu maddenin yayımı tarihi itibarıyla 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabileceklerdir.
    Söz konusu adaylar;21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak sınava girebilmek için 12.11.2013 tarihi mesai bitimine kadar (T.C. vatandaşlık numarasını içeren dilekçe, lisans diploma örneği) Bakanlığa başvurmak zorundadır.

19. Nihat YILDIZ

Nihat YILDIZ TÜİSAG Üyesi

3.sınav hakkı için Dilekçeyle birlikte diploma örneği diyor...Örneğin noter onaylı olması gerekiyor mu? bilen varsa lütfen paylaşsın.....

20. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

Fotokopisi yeterli diye biliyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica