Günün Konusu Iş Hayatında Insanlar Hakkında Öğrendiklerim ............. (03.06.2014)

Konu, 'Günün Konusu' kısmında Uzman Özlem tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Uzman Özlem

Uzman Özlem TÜİSAG Üyesi

Bu sefer ki konu başlığı da benden olsun :) :)

Aynı ortam da çalıştığınız insanlarda ne gibi tavırlar ve durumlarla karşı karşıyasınız ?İş hayatın da tanıdığınız birbir çeşit insan size ne kattı ya da neler götürdü sizden ?
    Ben başlayayım;

İş hayatında kimseye kimse hakkında olumlu dahi olsa yorum yapmamayı öğrendim, benim övmek amacıyla söylediğim o cümlelerin nasıl allanıp pullandığını ve farklı şekillerde aktarıldığını gördüm. Bu sebeple iş hayatında ARKADAŞLIĞA HAYIR !!! diyorum. Daha da çıt çıkmaz benden :( :( Çok sevdiğim işyerimden soğuttular beni :(

2. bilsoy

bilsoy TÜİSAG Üyesi

Katılıyourum size.Maalesef aynı duyguları bende yaşadım.Herkese hakettiği kadar değer veriyorum.

Funda Gürsoy Özkocacık ve Uzman Özlem bu yazıya teşekkür etti.
  3. JKAHRAMAN

JKAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

İş hayatında insanlar hakkında öğrendiğim tek şey insanların çıkarları için seni 2 kuruşa hatta gerekirse bedavaya sattıklarıdır, bu nedenle kesinlikle ekip çalışması yapmam , bir işi yapacaksam tek başıma yaparım...

Gözde YAŞAR ALTUNBAŞ, Uzman Özlem ve dilekaltinok bu yazıya teşekkür etti.
  4. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Sadece dinleyici olmayı öğrendim bende, kişilerin acılarının başkalarının dilinde sakız olduğunu ne zaman fark ettim bilmiyorum ama fark eder etmez sustum, dinledim, artık anlatmam sadece dinlerim,
    İyi arkadaş seçmek gerektiğini, siz konuşmasanız bile muş gibi yaptıran insanları derhal hayatımdan uzaklaştırmayı öğrendim, ah o kırılır ah bu bölünür evresi geçti bende, baktım darlıyor hooop aramıza mesafe koyalım, zaten uzman olarak genelde tek tabanca dolaştığımız için yalnızlık pek koymadı ;)
    maalesef politik olmayı hala öğrenemedim :( benim için en yıkıcısı bu oluyor içimdeki neyse dışımda o, değişmiyor, dojaz sınırı belki ..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Gözde YAŞAR ALTUNBAŞ, Uzman Özlem ve JKAHRAMAN bu yazıya teşekkür etti.
  5. musty0786

musty0786 TÜİSAG Üyesi

İş hayatında öğrendiklerim bir soru ile gelen oluyorsa ,soruyu soran kişinin o konu hakkında sizden daha fazla bilgisi vardır.

6. Ahmet TURHAN

Ahmet TURHAN TÜİSAG Üyesi

İş hayatında, bana nasıl davranılıyorsa, bende o şekilde davranırım.
    Kimseye akıl vermeye gelmez,
    Kısasa kısas,
    Kurum içi iletişim, çalışanlarla ve üst yönetimle iletişim çok önemli,
    Her zaman iyi niyet, hep iyi sonuç vermiyor, bazı konularda kestirip atabilmelisin
    Hata bulma, çözüm bul prensibiyle çalışılmalı..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica