Iş Sağlığı 19mayıs Üniv. Eğitim Notları

Nermin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Arkadaşlar elinde hazır işyerinde hijyen,ergonomi kasve iskelet sistemi,ilkyardım ,sigara ve madde bağımlılığı gibi eğitim sunusu olan varsa fikir edinebilmem için paylaşabilirmi?Şimdisden teşekkürler...

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
ergonomi konusunda murat etöz hocanın eğitim sunusunu kullanabilirsiniz... yok mu elinizde?

Nermin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
hayır,malesef.

Nermin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Çok teşekkür ederim,bana sunum hazırlamamda epey faydası olacaktır..İyi geceler dilerim..

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
rica ederim... paylaştığınız her belge bir başkasının derdine dermandır. Engüzel teşekkür döküman olacaktır
iyi geceler nermin

Şahin IRMAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
genelde mevzuat olarak ele almışınız hocam elinize sağlık ama birazda teknik bilgiler ekleseniz notlarınıza konular daha eğlenceli ve akıcı bir hal almaz mı :evet: emeğinize sağlık teşekkürler

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Sunum benim yaptığım bir sunum değil Şahin. Akdeniz Üniv. Öğr. Gör. Murat Etöz ün bir sunumu. Ayrıca öğretici konumunda değilim. Teşeekkürler ilgin için

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.