Iş Sağlığı Ve Güvenliği C Sınıfı Uzmanlığı Için Eğitim Hk

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Sunumları' kısmında Neclamandan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba ben iş sağliği ve güvenliği c sınıfı uzmanlık belgesi için eğitim veren kurumlar hakkında birşeyler danişmak istiyorum.kendimize uygun bir şehri seçip fiyat analizleri yaptıktan sonra karar verdiğimiz eğitim kursunun bakanlıktan onaylı belgesinin iptal olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?Birde fiyatının uygun olmasi verdiği eğitime etki eder mi? Konuyla ilgili tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden tesekkurler

2. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

siz hangi şehirde olduğunuzu söyleyin size daha kolay yardımcı oluruz

Neclamandan bu yazıya teşekkür etti.
  3. külkedisi

külkedisi TÜİSAG Üyesi

aynı durumda bende varım :) şehir istanbul

4. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

Trabzon'da yasıyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

trabzonda maalesef kurs yok:)

6. semakmy

semakmy TÜİSAG Üyesi

yetkilendirilmiş ve yetki belgesi iptal olmuş eğitim kurumları ekte mevcut

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

Burcu DALKILIÇ, babacann ve Neclamandan bu yazıya teşekkür etti.
  7. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

Cok tesekkur ediyorum bu dosya tam aradigim

8. K. Bora BOLAT

K. Bora BOLAT TÜİSAG Üyesi

bu konuyla ilgili tek tavsiyem,kursun öğretmenlerinin A sınıfı olmasına ve aktif olarak çalışıyor olmasına önem vermelisiniz. benim kursunda hocaların biri hariç hepsi üniversiteden Prof veya Doç tu ama anlattıklarının İSG açısından bir anlamı yoktu, sadece o bir hocamız A sınıfı İG uzmanıydı ve herşeyi ondan öğrendik diyebilirim. A sınıfı hocalarınızın olması hem öğrenim, hem staj kolaylığı hemde iş bulma imkanızı arttırır...

9. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

peki A sınıfı belgeye sahip olan eğitmenlere sahip olduklarını nasıl öğrenebiliriz ? şuan karar verme aşamasındayım kurs konusunda kalabilme yeri açısından kolay olması için bursayı tercih ettim ve zirveye kayıt yapmak için evrakları duzeniyorum ama vazgeçebilirim kararsızlık var ne yalan söyleyeyim.sizin kursunuz nerdeydi?

10. ahmet212121475

ahmet212121475 TÜİSAG Üyesi

ben detam ankara şubesine gittim ve gayet memnun kaldım... istanbul için soran arkadaşa önerebilirim çünkü oraya da eğitim yeri açtılar...

11. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Bursada bulunan Mavi Akademinin eğitim kadrosu çok iyidir. Ben buradan aldığım eğitimle belgemi almıştım. İnternetten bakıp inceleyebilirsiniz... Hocalarımız emekli A sınıfı iş müfettişleri ile üniversiteden prof ve doç lardı...

12. K. Bora BOLAT

İş Güvenliği Uzmanlığı için bende Ankara'dan RİSKMED'i önerebilirim ama ulaşım açısından DETAM daha iyi. Tabi kalacağınız yere de bağlı ve kursun yoğunluğuna... benim düşüncem kursa 1 Ocak'tan sonra gitmeniz, çünkü gireceğiniz sınav MAYIS 2013'de o zaman kadar birçok mevzuat, tüzük çıkması büyük ihtimal ve sorumluluk konusunda kesin bir yargı yok. 6331 sayılı Kanunun yürürlüğe girmesiyle bir çok mevzuata ihtiyaç var ve şuan için ÇSGB 3 mevzuatın taslağını yayınladı bile...

13. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar paylaşımlarınız cok önemli ve değerli gherçekten teşekkür ederim ben Zirve OSGB ye kayıt olacaktık kalacak yer acısından ama bugun bana geri dönmediler vehttp://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/ShowProperty/WLP%20Repository/isggm/dosyalar/iptaledilmis-OSGB-Listesi-12.10.2012 listede isimlerini gördüm buyüzden olabilir diye düşünüyorum.2 gün önce yayinlanmiş sanırım yanlış anlamış olabilirmiyim bilmiyorum ama sanırım Akaradan CASGEM den eğitimi almak daha mantıklı ve sağlıklı eğitimcilerin kalitesini bilemiyorum ama sanırım orayı tercih edeceğim...

14. murat ergün

murat ergün TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR BEN İSTANBULDA KURSA GİTMEK İSTİYORUM .İSTANBUL SARIYER BÖLGESİNDE OTURUYORUM SİZCE GÜVENİLİR VE UYGUN KURS BİLDİĞİNİZ VAR MI?

15. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Murat bey merhaba,
    Üyelerimize indirim sağlamak adına toplu kayıt bilgisi topluyoruz.
    http://www.isgfrm.com/threads/12-ma...lığı-sınavı-eğitimleri-için-toplu-kayıt.5445/ adresinden gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.
    İyi çalışmalar.

16. dudugul

dudugul TÜİSAG Üyesi

Bahçeşehir ve İş güvenlği kursları hakkındaki görüşleriniz nedir??

17. K. Bora BOLAT

sonuç olarak ÇASGEM bakanlığındır en iyisidir diye düşünüyorsunuz, ancak eğitim yanında OSGB hizmeti veren bir yeri tercih etmekte çok büyük fayda göreceksiniz. Trabzon'da aktif görev yapan uzmanların kurslarına gitmekse eğitimi tamamladığınızda iş olanaklarından daha kolay yararlanabilmenizi sağlar....

18. ercan kocaada

ercan kocaada TÜİSAG Üyesi

Zirve 'den hizmet almayı planladığınıza göre bursa da bu eğitimi almayı düşünüyorsunuz.Böyle bir durumda gitmeniz gereken tek bir adres var MAVİ AKADEMİ.Görüşmeye gittiğinizde ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

19. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

20. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

Haklısınız zaten araştırdıkça ve forumlarda konuyla ilgili görüşleri okudukça CASGEM sartından çoktan koptum.Trabzonda kurs olsaydı mutlaka katılırdım ama henuz yok.
    Mavi akademi ile görüştüm bencede iyiler ve henüz eğitim almadım ama gönderdikleri meilden nekadar kurumsal çalıştıklarını anlayabiliyoruz.ISGDM ile de görüştüm onlarda çok yakın davrandılar fiyatlarıda biraz daha uygun

ATURAN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. c sınıfı iş güvenliği kursu istanbul

Yandex.Metrica