Haber Iş Sağlığı Ve Güvenliği Esnafın Belini Büküyor

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

yenigun_(edirne)_26.03.2014_37147340_(1).jpg

2. Mehmet Deniz

Mehmet Deniz TÜİSAG Üyesi

Bu anlayış ve zihniyetle isg konusunda ilerleme kaydetmek çok zor. İşini gücünü bırakmış siyasilerden medet umanlar, oturmuşlar koltuğa. Katkı yapacaklarına yaptırmamak için engel olmaktan başka iş yapmıyorlar ,çok acı. Oturduğu koltuğun sorumluluğunu taşıyamayan bu kafalara bulundukları yerleri en kısa zamanda bırakmaları daha hayırlı olur. Sen kimsin ki sana esnafın ve sanatkarın isg hizmetlerinden muaf olmasını istersin, bunu yapacağına bunun yaygınlaşması ve malıyetının dusmesı için kaynak ara, daha da yaygınlaşması için üyelerine bilgi eğitim ver. Sayın Oda birliği başkanı işin kolayına kaçıp yatacağına biraz gözünü aç dünya nereye gidiyor, oturacak koltuğa, sorumluluk yok, oh ne güzel bu anlayışla sonsuza kadar o koltukta otururlar yazıklar olsun. Oda kaynağı ile 'Avrupa şehirlerini gezmeye giderler adamlar soyle yapmışlar böyle yapmışlar yasalara herkes uyuyor dıye ahkam kesıp onların ne kadar ileri olduğunu ballandıra ballandıra anlatırlar...insan bu sözleri söylemeye utanır, oda başkanı bu cahillikte ...Aldığınız üye aidatlarını çar çur edeceğinize iş güvenliğinin yaygınlaştırılması için hayırlı işler yapın kaynak yaratın.

Sevgiyle kalınız.

esmabaykan, İlkay BALBAŞI ve okhan bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica