Iş Sağlığı Ve Güvenliği Kayıt, Takip Ve Izleme Programı (isg-katip) Ile Ilgili Yardım

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında imramazan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. dr_ferit

dr_ferit TÜİSAG Üyesi

hocam bir yol bulunca lütfen bana da mesaj atın, mail de yolladım ama bir türlü sistemde adım yok. ben de çıldıracam valla. şimdiden teşekkürler.

2. dr_ferit

dr_ferit TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, ben isg katip sistemine kayıt olamıyorum, forumda verilen adrese bilgilerimi mail yolu ile ilettim, 170 danışma hattını aradım ancak bir türlü sisteme giriş yok diyor ve 0001 nolu hata kodunu veriyor. Başka bir yolu varmı. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

3. agregacı

agregacı TÜİSAG Üyesi

edevlet şifresiyle isg katibe girdim,belge no falan hepsi var,bilgilerimide güncelliyorum,ama sözleşmeler,çalışma saatleri,anketler v.s. açamıyorum.belgem hala gelmedi bundamı kaynaklanıyor yoksa başka şeymi.birde beni atayacak iş yeri kendi edevlet şifresiyle e bildirge yöneticisi tarafından atanacak anladığım kadarıyla doğrumu.saygılar

4. Fatih Demiralp

Fatih Demiralp TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben 18 Mayıs sınavını kazanarak C sınıfı İSG uzmanı oldum. İsg katip'e giriş yaptığımda ekteki menü karşıma geliyor. Burada kendimi havuza tanıtabileceğim bir alt menü yok. Kendimizi havuza nasıl tanıtabiliriz. Havuza tanıttıktan sonra işverenler bizim herhangi bir müracaatımız olmadan havuzdan isg uzmanını kendilerimi seçiyor. Yoksa işverene bizmi müracaat edip sistemden işverenin bizi seçmesini sağlıyoruz. Konuyu bilen bir arkadaş varsa anlatırsa çok makbule geçer.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

5. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

İsgkatip.com ile bizim sayfayı birleştiriyorlar sanırım. Biraz bekleyeceğiz güncellenmesini. Zaten sayfa yenileniyor mesajı çıkıyor isgkatip. Com a girince

6. gurcan1903

gurcan1903 TÜİSAG Üyesi

bir siteyi güncellemek bu kadar mı zordur arkadaş aylardır kapalı bir site bu ne ayıp bir iştir ya anlayışınız için teşekkürler yazmışlar birde anlamıyorum arkadaş aklım almıyor benm aylardır yapılamayan güncellemeyi , ankara keçiören metrosu gibi olacak sanırım hiç bitmeyecek.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mekabe

mekabe TÜİSAG Üyesi

" edevlet şifresiyle isg katibe girdim,belge no falan hepsi var,bilgilerimide güncelliyorum,ama sözleşmeler,çalışma saatleri,anketler v.s. açamıyorum" aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum...

8. tevfik sorkun korkmaz

tevfik sorkun korkmaz TÜİSAG Üyesi

2 nedenden dolayıdır
    1)isg katip üzerinden isg uzmanlarının girişi sıkıntılı. sistem hatalı. iş müfettişleri bile işyerlerinin isg ktipdeki onayında esnek davranıyor. ama işyeri hekimlerinde sorun yok. işyeri hekimleri şirkete sözleşmeyi gönderiyor işyeri onaylıyor. isg uzmanarında da tam dersi bir durum söz konusu
    2) diğer bir nedeni çalıştığınız yer sizin belgenizdeki tehlike durumuyla uyum sözkonusu değilse ve işyerinde tehlike durumuna uygun bir tane dahi isg uzmanı yoksa zaten isg katip üzerinden giriş yapamazsınız. isg katip sorunu çözülse dahi. örnek verecek olursam çalıştığınız şirket çok tehlikeli grubunda ve belgeniz c sınıfı ve işyerinizde bir tane tam zamanlı çok tehlikeli iş koluna uyan uzmanınız yoksa isg katipdeki sorun çözüldüğü zaman bile yapamazsınız
    Daha farklı bilgi sahibine sahip arkadaşlar varsa paylaşalım lütfen

9. chemist54

chemist54 TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, Çalıştığım firmada işverenim isgkatipe giriş yaparak iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi seçimi yaptı. Ben isg uzmanı olarak e devlet şifremle girdiğimde onay bekliyor yazıyor, ama onayla butonu aktif değil, onaylayamıyorum, google chrome kullanıyorum gene olmuyor.. Bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

10. chemist54

chemist54 TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, Çalıştığım firmada işverenim isgkatipe giriş yaparak iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi seçimi yaptı. Ben isg uzmanı olarak e devlet şifremle girdiğimde onay bekliyor yazıyor, ama onayla butonu aktif değil, onaylayamıyorum, google chrome kullanıyorum gene olmuyor.. Bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

11. REFİKABEYAZADAM

REFİKABEYAZADAM TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR
    Bir kaç sorum olacak işveren e devlet şifresiyle isg katipe giriyor üzerine kayıtlı 2 firma çıkıyor. ben bunlarından ikisine de uzmanlık yapıcam. tam zamanlı çalışma yapıcam iki firma için isg katipten nasıl bir sözleşme yapabilirim.
    bir başka sorumda bu sözleşmeler bakanlığı bildirilecek mi sadece isg katipten yapmak yeterli mi?

12. Ceyhun Dündar

Ceyhun Dündar TÜİSAG Üyesi

Merhabalar kendim isyeri hekimi olarak calisiyorum.1 ocak itibariyle babamin firmasini da ustume kaydettirmeye calisiyorum babamin e devlet sifresi ile ne zaman isgkatip e girmeye calissam ;
    Sisteme giris yetkiniz bulunmamaktadir lutfen 3 gun icinde tekrar deneyiniz diyor.
    Bunu birkac diger firmada da yasadim.
    Bu sorunu isverenler nasil giderebilir ? Malumunuz işverenler bu konuda çok bilgili değil

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica