Iş Sağlığı Ve Güvenliği Konusunda Hakemli Ve Bilimsel Dergi Kurmak

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında Makaleleriniz' kısmında UFUK TÜREN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. UFUK TÜREN

UFUK TÜREN TÜİSAG Üyesi

Değerli Üyeler,
    Ülkemizde İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hakemli ve bilimsel dergi bulunmamaktadır. Bu hususları içeren bilimsel araştırmaların kayıt altına alınması ve ilgililere sunulması bilimsel gelişimin en önemli şartlarından biridir. Akademisyen üyelerin bir araya gelerek böyle bir projeyi gerçekleştirmesinin çok faydalı olacağını değerlendiriyorum. Saygılarımla.
    Dr.Ufuk TÜREN

Genco, Real, keskinkilic ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. keskinkilic

keskinkilic TÜİSAG Üyesi

Ufuk Bey
    Bu konuda ki acigi hic dusunmemistim, akademik calisma yapan biri olarak...Ben de bu konuda literaturlerin kulaktan dolma , bilgi kirliligi muhteva eden guvenli olmayan frmlardan alinmasi yerine, bilim insanlari tarafindan arastirilarak makaleleştirilmis, saygin bilim jürilerinden geçmiş, sektörü tamamlayacak bir dergiden çikmasini yeğlerim...Umarim bu düşunceniz hayat bulur ve biz de bir yerlerinde görev aliriz...
    İyi çalışmalar. ..

3. AdemYAŞAR

AdemYAŞAR TÜİSAG Üyesi

Merhaba,

Bu konuda size destek olabiliriz. Hem dergi hazırlama aşamasında hem de diğer aşamalarda. Ayrıca bu durumun hızlandırılması bizler içinde yararlı olacaktır.

4. gülperi

gülperi TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yazı yazmak için hakemli dergi arıyordum ki yazışmalarınızı gördüm. Hakemli dergi kurma konusunda destek olabilirim. Lütfen haberleşelim. Bu konuda bir adım atabilir ve eser bırakabilirsek ne mutlu bizlere.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım,
    TÜİSAG olarak bir dergi çıkarmak en büyük hayallerimizden birisidir. Bu konuda yapacağımzı çalışmalara destek olmak isteyen arkadaşlar leventkavlak1@gmail.com adresine mail atabilirler yada 532 232 91 05 üzerinde ulaşabilirler.

6. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

Bilgi biriktirerek çoğalır, ben de bu projeye gönülden destek veriyorum. Her türlü desteğe de canı gönülden varım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica