Iş Sağlığı Ve Güvenliği Üzerine Çalışmak Hk.

ose

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar herkese merhaba,

Kararsız kaldığım bir noktada muhtemelen önceleri bu süreçten geçmiş İSG çalışanları olarak sizlerin görüşlerinize ihtiyacım var. Sorunum 35 yaşından sonra sektör değiştirme ile alakalı.

Baştan izah edeyim; 10 yıldır makina sektöründeyim (bakım-onarım), ortalama bir mühendis maaşı alıyorum, ancak işim ve sektör beni manevi olarak tatmin etmiyor ve yeni aldığım sertifikam ile İSG üzerine çalışmak istiyorum.
Bu arada iç denetmenim, eğitimciyim, kalite sistemleri üzerine aldığım birçok eğitim var, 7 yıldır işyeri denetimleri yapmaktayım ve hepsinden önemlisi bu iş bana yakın geliyor ve yapabileceğime inanıyorum.
Ancak halen okumakta olan 2 çocuğum ve ailem var. Buna karşılık tecrube kazancağım zamanda giderlerimi dengelemek için 20.000tl kadar bir param var.
Düşüncem ise başlarda daha az kazanmak pahasına bu sektöre atılıp işi öğrenmek ve kanunun tam yürürlüğe gireceği 2016 da bu sektörde yetişmiş bir uzman olarak hazır bulunmak var.

Konu hakkında benzer süreçlerden geçmiş tecrubeli arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var. Ve OSGB ler işi en hızlı öğrenmek için doğru bir seçim olur mu?

Saygılarımla.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.