Iş Sağlığı Ve Güvenliği Yıllık Değerlendirme Raporları

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında bvarol tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. inceduygu

inceduygu TÜİSAG Üyesi

peki bişey sorsam ahmet beyin paylaştığı bu eklerin her ikiside hazırlanıpmı gönderiliyor ve başka bir yazıdır formdur vs ihtiyaç varmı ?

2. Tuğçe GÜLER

Tuğçe GÜLER TÜİSAG Üyesi

Benim de bir sorum var, Bakanlığa ulaşamıyorum malesef. Yarı zamanlı hekim ve isg uzmanı çalışan yerlerde de Yıllık Değerlendirme Raporu hazırlanıyor mu? Çünkü ilgili maddede İSGB ve OSGB ibaresi geçiyor.

3. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Sa
    Sayın btepebag İsgm lerden ister tam zamanlı isg uzmanı ve işyeri hekimi olsun isterse Part-Time olsun çalışan sayısı 50'nin üzerinde ise mutlaka isg kurulu kurulması gerektiğini belirtiyor yeni yasa (6331)

4. cgdm

cgdm TÜİSAG Üyesi

Tuğçe hanım bizim firmamıza haziran ayına bakanlıktan müfettiş geldi ve yıllık değerlendirme raporunu istedi.Üstelik sözleşmeli işyeri hekimi vardı.Dışardan isg danışmalığı alıyorduk.2011 yılında göndermediğimizi için ihtar yedik.Yani bana göre göndermeniz gerekiyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

serdarpala ve Tuğçe GÜLER bu yazıya teşekkür etti.
  5. Tuğçe GÜLER

Tuğçe GÜLER TÜİSAG Üyesi

Bilgi için çok teşekkürler, o zaman biran önce oluşturmaya başlayacağım

6. einstein

einstein TÜİSAG Üyesi

Selamlar Arkadaşlar.
    OSGB den hizmet alan bir işyerini düşünün. yıllık değerlendirme raporunu kim gönderecek?
    İşyeri direk çalışma bakanlığı bölge müdürüne mi yoksa osgbye gönderip OSGB mi bildirimi yapacak.

Tecrübeli arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

B.U.
    İş Güvenliği Uzmanı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. zeynep nisan

zeynep nisan TÜİSAG Üyesi

Yıllık değerlendirme raporunu 3 nüsha halinde çıkarmak doğrudur. 1 tanesi işyeri tarafından bakanlığa posta yoluyla gönderilir. 1 tanesi işyerinde kalır. 1 tanesi de OSGB'de bulundurulur. Ayrıca İş güvenliği uzmanının mail yoluyla da aynı raporu bakanlığa göndermesi gerekir.

8. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

İnceduygu siz EK-6 yı kendi firmanızdaki faliyetlere göre dolduruyorup gönderiyorsunuz.Başka bişeye gerek yok yukardaki eklerden birisi EK-6 diğeri ise EK-6 nın doldurulmuş hali olarak düşünün,sadece arkadaşlara örnek olsun diye yüklemişti.

fatih keriöz bu yazıya teşekkür etti.
  9. cem snaet

cem snaet TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu EK 2ler nerede geçiyordu?
    EK-6 gibi?

10. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

11. Tuğçe GÜLER

Tuğçe GÜLER TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,

2012 için gönderilecek yıllık değerlendirme raporları için de son gönderim tarihi şubat ayı mıdır? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

12. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

Ben subat diye hatirliyorum ama nerden hatirliyorum bilmiyorum bulursam net bilgiyi yazarim tekrar buradan

13. Tuğçe GÜLER

Tuğçe GÜLER TÜİSAG Üyesi

Böyle birşey buldum ben de.

1. Yıllık Değerlendirme raporları isgydr@csgb.gov.tr adresine ve aynı zamanda yazılı olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü evrakına gönderilmesi gerekmektedir. Yıllık Değerlendirme Raporları son gönderim tarihi 03.02.2013’tür.

serdarpala, elifnuran ve Guzin bu yazıya teşekkür etti.
  14. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

Sanirim dogru bilgiye ulastiniz tesekkur ederim bizde tekrar hatirlamis olduk

15. cgdm

cgdm TÜİSAG Üyesi

03.02.2013 pazar gününe denk geliyor.

16. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

Son güne bırakmayacağız desenize,online gönderilebilir problem olmaz ama posta yolu ile gönderilen cumadan verilmesi lazım demekki

17. cgdm

cgdm TÜİSAG Üyesi

Tuğçe hanım
    1.Yıllık Değerlendirme raporları isgydr@csgb.gov.tr adresine ve aynı zamanda yazılı olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü evrakına gönderilmesi gerekmektedir. Yıllık Değerlendirme Raporları son gönderim tarihi 03.02.2013’tür
    Bu yazıyı nerden buldunuz linki yollar mısınız?

Tokat ve krisografi bu yazıya teşekkür etti.
  18. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

posta yolu ile demişsiniz isgydr@csgb.gov.tr diye bir adres vermişler buraya göndermek yeterli değil mi

19. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

Bir de 50'den fazla kişi çalıştıran bir işletmeyiz İSG Kurulu oluşturduk, hem yıllık değerlendirme ve plan yapıp hem de İSG kurulu için yıllık değerlendirme ve plan mı hazırlayacağız.

20. glay

glay TÜİSAG Üyesi

Merhaba
    Ben bir firmada kalite sistem mühendisliği yapıyorum ve firma beni İSG uzmanlığı eğitimine göndererek İSG uzmanlığını da verdi. Fakat sınavı kazanmama rağmen belgem hala elime ulaşmadı. Bu nedenle resmi olarak buranın İSG uzmanı olarak atanamadım. Bu durumda da yıllık raporu hazırlayıp göndermem gerekiyor mu? Raporun altında İSG uzmanının imzası da isteniyor. Ama resmi olarak hala atanmadım. Ne yapmam gerekiyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica