İş Sağlığı Ve Güvenliği Yol Haritası

Konu, 'Diğer İş Sağlığı ve Güvenliği Dokümanları' kısmında Hakan TOSUN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. chemistanbul

chemistanbul Banned

murat bey bende bir kimyager olarak fikirlerimi bildirmek istedim.öncelikle bence kursta aldığınız bilgiler sayesinde zaten tüm sektörlerde çalışabilecek şekilde bilgileniyorsunuz.tabi kurs dönemini nasıl geçirdiğiniz önemli.kendi mesleğinize ait bir sektörde çalışırsanız diğer kişilere göre, tehlikeli durumları daha net görebilirsiniz.
    ben kimyagerim ama şuan ilaç sektöründen ayrılıp Hakan'ında cesaretlendirmeleriyle inşaat sektöründeyim.bir sıkıntım yok şuana kadar.keşke kimya sektöründe çalışsam ama maalesef kısmet olmadı.sonuçta herkes her sektörde çalışabilir.ama kendi alanında çalışırsa daha faydalı olur.

lale53 bu yazıya teşekkür etti.
  2. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

ben de ilaç sektöründeydim.. şu an sağlık sektoru yani hastanedeyeim.. teşekkürler cesaretlendirme ve pozitif destek için...

keşke bu forumdaki bazı insanlar "Negatif İsmail" olmasalr da sizin gibi yapıcı olsalar

taylantalu, lale53 ve duemind bu yazıya teşekkür etti.
  3. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Hakan bey paylaştığınız dosyaları ilk sayfadan yeni gördüm ve İSG arşivime kaydettim. Elinize sağlık...

duemind bu yazıya teşekkür etti.
  4. idris01

idris01 TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey,
    Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
    Bizlerde 21 Ekimde sınava girdik.İNşallah isgu oluruz.
    Sizi bu belgeleri paylaştığınız için teşekkür edrim.
    En kısa zamanda B sınıfı ardından A sınıfı olmanız dilliliğiyle başarılar dilerim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. SeyitAliYavuz1907

SeyitAliYavuz1907 TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkürler,Tecrübeli arkadaşlardan gelen yardımlar sayesinde bizimde tecrübelerimiz kısa süre içinde oluşuyor.Elinize Sağlık :)

6. bluebird

bluebird TÜİSAG Üyesi

Benim gibi yeni başlıyan arkadaşlar için çok faydalı olacak paylaşımlar,
    Yol Haritaları. Çok Teşekkür ederim, Sağlıcaklı Yaşayın.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hakan TOSUN

Hakan TOSUN TÜİSAG Üyesi

Rica ederim arkadaşlar, bu yolda hep beraber yürüyoruz, en ufak bir yardımım ve katkım olduysa ne mutlu bana.
    Herkesin Yeni Yılı Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu ve de Kazasız Belasız geçer inşallah...

yasa yavuz ve buketdemir bu yazıya teşekkür etti.
  8. nedim ecevit

nedim ecevit TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey, çok güzel bir çalışma . Sanırım çok işe yarayacak

9. Cansu ZİYA

Cansu ZİYA TÜİSAG Üyesi

gerçekten tamda arayıp ve yapmaya çalıştığım birşeydi görünce çok mutlu oldum çok teşekkürler paylaştığınız için .elinize sağlık.

10. atmaça

atmaça TÜİSAG Üyesi

hakan bey paylaşımlar etkileyici
    bu kadar belgeyi paylaşmanız güzel insan olduğunuzun göstergesi

duemind bu yazıya teşekkür etti.
  11. karaman76

karaman76 TÜİSAG Üyesi

Paylaşmak yerine gizlemenin popüler olduğu günümüzde, başkalarına da yol gösterecek belgelerini paylaşan Hakan Bey'e çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa sürede bende paylaşımda bulunmak istiyorum.

12. müge28091987

müge28091987 TÜİSAG Üyesi

Paylaşımı göremiyorum yardımcı olabilir misiniz?

13. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

14. aylntrsk

aylntrsk TÜİSAG Üyesi

elinize sağlık o kadar işime yaradı ki anlatamam.acemi isg uzmanlarındanım ben..

15. edosari

edosari TÜİSAG Üyesi

akaryakıt istasyonları için risk değerlemesi yapılmasında süre var mı

16. Abdullah Güldoğan

Abdullah Güldoğan TÜİSAG Üyesi

Ocak ayı içerisinde yapılmış olması gerekirdi diye biliyorum.

17. ahmet_1122

ahmet_1122 TÜİSAG Üyesi

tam 5 sayfayada baktım acaba farklı bişeymi yazıyor diye:) hepsinde de teşekkür vardı ben indirmedim ama adetide bozman istemedim:)

Hakan Bey ÇOOOK teşekkürler insanlara faydalı oldunuz.

18. H.Ece SÜRMEN

H.Ece SÜRMEN TÜİSAG Üyesi

çok haklısınız Ahmet bey her sayfanın altında Forum kuralı (4. madde) olsada üyelerimiz teşekkür etmek istiyor... ama bi süredir böyle mesajları onaylamama kararı aldık... ve konudaki teşekkür mesajlarını elimden geldiğince kaldırdım... :)
    İyi çalışmalar...

H.Ece ALTINTAŞ
    C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

19. seda hatip

seda hatip TÜİSAG Üyesi

isg prosedürü-iç yönetmelik dosyanız için özellikle tşk ler. dosya sonundaki ekleri de paylaşmanız mümkün mü? (çalışma talimatları)

20. chable

chable TÜİSAG Üyesi

Paylaşım için teşekkürler,

Ellerinize sağlık.

Yalnız farkettiğim birşeyi düzeltmek istiyorum.

Yıllık İSG Çalışma raporlarının 2013 yılından itibaren Bakanlığa gönderilmesi gerekmiyor. Yalnızca denetime gelen yetkililer isterlerse gösteriliyor.

Paylaşımınız için tekrar teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica