Iş Sözleşmeleri

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında Elif BEĞEN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Elif BEĞEN

Elif BEĞEN TÜİSAG Üyesi

iş sözleşmeleri ile ilgili hukuki anlamda yardımcı olabilecek var mıdır?

2. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Elif Hanım tam olarak ne öğrenmek istediğinizi söylerseniz daha kolay yardımda bulunabiliriz.

3. Elif BEĞEN

Elif BEĞEN TÜİSAG Üyesi

Fatih Bey öncelikle teşekkür ederim, ancak detaya giremiyorum maalesef, bu konuyu özelden sormak durumundayım

4. engin12

engin12 TÜİSAG Üyesi

merhaba,
    ben isg uzmanı olarak çalıştığım firmada aynı zamanda tam zamanlı mühendis olarak çalışıyorum. ek-4 isg sözleşmesi ile ilgili bir sorum olacak.
    1- sözleşmenin hazırlanması ile ilgili bakanlığın yayınladığı bir açıklamala dosyası var. burada hizmet verilecek süre "...saat/ay" veya "tam zamanlı" olarak yazılmalı, "1 yıl" vb. ifadeler kullanılmamalı diyor. sözleşmeyi 5 yıl için düzenlemek istiyoruz ama tam olarak nasıl yazmam gerektiğini bilemedim.
    2- isg uzmanı aynı firmada mühendis olarak çalışıyorsa bir beyan yazısı isteniyor. bununla ilgili bir örnek var mı?
    3- firmanın faaliyet alanının açıkça belirtilmesi gerektiğinden bahsedilmiş. bu faaliyet alanları ile ilgili bir liste mevcut mudur?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica