İş Teftiş Kurulu Cevabı

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında adipik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. adipik

adipik TÜİSAG Üyesi

Geçirdiğimiz bakanlık teftişinden sonra İş Teftiş Kurulu Başkanlığından alınması gereken tedbirlerle ilgi yazı geldi ve geri dönüş yapmamızı istediler,bu geri dönüşle ilgili elinizde örnek var mı ve geri dönüş dilekçesinde kimlerin imzası olmalı,tek işveren mi imzalamalı yoksa iş güvenliği uzmanı,hekim vs onlarında olması gerekir mi yada hepsi mi gerekir,denetime girip çıkmış arkadaşlardan yardım rica ediyorum

2. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

merhabalar öncelikle bir aksiyon planı hazırlamalısın daha bundan iki nüsha yap bir önyazı hazırla. işveren temsilcisine imzalat ve sen imzala ve yazının gönderildiği adrese veya bildirilen adrese iadeli taahhütlü yolla.

adipik, Nurdan DAHİ ve kazım bu yazıya teşekkür etti.
  3. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

bu yazıyı kullanabilirsin

Ekli Dosyalar:

trim78, Handan Altıok, HüseyinK ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. eniyiisg

eniyiisg TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar;
    " şu tarihte işyerimizde yapılan teftişte tespit edilen noksan hususlar giderilmiştir" şeklinde oldukça kısa bir yazı göndermeniz yeterlidir.
    şunu şöyle yaptık, bunu böyle yapıcaz, vs gibi ayrıntıya girmeye hiç gerek yok. kimin imzaladığı da önemli değildir. ben çok denetim geçirdim, müfettişler de böyle tarif etti. bu şekilde de yazıları yazdım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Muhammet Ali, adipik ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  5. alix

alix TÜİSAG Üyesi

detaylı yazıya gerek yok, eksiklerin tamamlandıgına ve teftişe hazır olduğunuzu bildiren kısa bir yazı yazın yeterli olacaktır.

adipik ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  6. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu yazıyı 5 çsgb denetlemesi geçirmiş biri olarak yazdım müfettişlerin istediği şekil budur farklı formatta yapmak istiyorsanız sizin bileceğiniz iş ama bu şekilde göndermeniz yararınıza olacaktır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

adipik bu yazıya teşekkür etti.
  7. adipik

adipik TÜİSAG Üyesi

Herkese Günaydınlar,
    ve verdiğiniz fikirler için teşekkürler arkadaşlar
    İyi Çalışmalar

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica