Duyuru Isag-21 Aralik 2013 Tarihinde Yapilan C Sinifi Iş Güvenliği Uzmanliği Sinav Sonuçlarini Değiştirdi

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

İSAG-21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN C SINIFI iŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav SONUÇLARINI DEĞİŞTİRDİ
    Değerli Meslektaşlarım
    21 Aralık 2013 tarihinde yapılan C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavı sonrası sınavda sorulan hatalı sorulara istinaden yaptığımız itirazlar sonrası iptal edilmeyen fakat mahkemeye verildikten sonra A kitapçığında 63. soru veya B kitapçığında 88.soruya tekamül eden 1 soru daha iptal edilmiştir.Bu sorunun iptali ile birlikte sınav sonucunda 69 puan alan binlerce mağdur iş güvenliği uzman adayımız başarılı olarak belge almaya hak kazanmıştır.21 Aralık 2013 tarihinde 69 alarak 23 şubat 2014 ve 24 mayıs 2014 tarihinde sınava katılamayan meslektaşlarımız için A ve B sınfına yükselme sınav hakkı dilekçesi İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneğiwww.facebook.com/groups/leventkavlak facebook sayfamızda yayınlanmıştır.En derin saygılarımla

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

tquela, emre eser bakır, Hakan ATALAY ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Hakan ATALAY

Hakan ATALAY TÜİSAG Üyesi

levent bey. bu facebook icat oldu olalı üye olmadım, ve de olmayı düşünmüyorum. 21 Aralık 2013 tarihinde 69 alarak 23 şubat 2014 ve 24 mayıs 2014 tarihinde sınava katılamayan meslektaşlarımız için A ve B sınfına yükselme sınav hakkı dilekçesini buradan da yayımlayabilirsiniz sevinirim. saygılarımla.

3. tquela

tquela TÜİSAG Üyesi

4. Semih BAYAR

Semih BAYAR TÜİSAG Üyesi

21 aralık 2013 c sınıfı iş güvenliği sınavına girdim ve ocak ayında sonuçlar açıklandığında 72 puanla başarılığı olduğum bilgisine meb in sayfasından öğrendim.
    şimdi mahkeme kararıyla bir sorunun iptal edildiğini ve sonuçların tekrar değerlendirildiğini öğrendim ve tekrar sorgulama yaptığımda mahkeme kararıyla açıklanan listede adınız bulunmamaktadır diyor bu liste beni ilgilendiriyormu 72 puanla geçtiğim sınav sonuçları geçersizmi sayıldı yoksa bu liste sadece sonradan mahkeme kararıyla 70 ve üzeri alanlarımı kapsıyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.,
    Teşekkürler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. tolgaxus

tolgaxus TÜİSAG Üyesi

Semih seninle alakalı bir degisiklik yok sorun yok yani

6. Hakan ATALAY

semih bey kardeşim. sizin için değişen bir durum yok. benim gibi 69 alanlara yaradı sadece. diğerlerinde değişiklik yok.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Semih BAYAR

Semih BAYAR TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim arkadaşlar,sizede hayırlı olsun hakan bey.

8. Hakan ATALAY

arkadaşlar, benim bakanlığa yazdığım dilekçeye cevap bile gelmedi. ben hemen idare mahkemesine dava açıyorum. durumdan hepinizi bilgilendireceğim. saygılarımla.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica