Duyuru Isag 23 Şubat 2014 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınıf Yükseltme Sınavına Başvuru Yapamayanlar Için Dilekçe

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım,
    23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği yükseltme sınavına girecek olan meslektaşlarımızın 03.02.2014 08:00:00 - 12.02.2014 23:59:59 tarihleri arasında başvurularını tamamlayamayan 1000 e yakın adayın mağduriyetlerini gidermeleri için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne İSAG -İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak Milli Eğitim Bakanlığının başvuru sayfasının mağdur adaylar için tekrar açılması için ÇSGB iş Sağlığı ve Genel Müdürlüğüne resmi başvuruda bulunduk.sınav başvurusu yapamayan adayların ÇSGB İş Sağlığı ve güvenliği Genel Müdürlüğüne (0312 215 50 28) fax göndererek mağduriyetlerinin giderilmesi yönünde bize destek olmalarını istiyoruz.En derin saygılarımla

Örnek Dilekçe : http://www.isag.org.tr/index.php/component/content/article/363-23-ubat-2014-snav.html?start=1

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı

www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    www.linkedin.com
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

Last edited: 18 Şubat 2014
  2. İbrahim Uçar

İbrahim Uçar TÜİSAG Üyesi

Levent Bey,
    Bir gelişme olursa bana da iletebilirmisiniz?
    Ben de bu süreyi kaçıranlardanım.

Last edited by a moderator: 18 Şubat 2014
  3. engin12

engin12 TÜİSAG Üyesi

Telefon ve internet üzerinden yapılan başvurulara anında cevap döndüler. (tabi olumsuz olarak)
    Dilekçeler ile ilgili bir açıklama yaparlar mı? veya ne zaman yaparlar?
    sınav pazar günü olacağı için yeniden sınav yeri düzenleme ile ilgili bir çalışma da yapmayabilirler...

4. engin12

engin12 TÜİSAG Üyesi

Yetkilendirme daire başkanlığından (sınav yeri öğrenme ekranında yazdığım mesaja istinaden) gelen cevap:

Sınav başvuru süresinin uzatılması ile ilgili bir karar alınmadığından mevcut durumdasınav listesine eklenmeniz mümkün bulunmamaktadır. Ayrıca başvuru işlemiyle ilgili sorunlarınızda Milli Eğitim Bakanlığı ile iletişime geçmeniz menfaatinize olacaktır.

Bilgileriniz rica olunur.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ferhan Biten

Ferhan Biten TÜİSAG Üyesi

herhangi bir olumlu gelişme olursa lütfen bana da bilgi verebilir misiniz?

6. Umay çelik

Umay çelik TÜİSAG Üyesi

Bende sınav girişi yaptım ama kaydınız gözükmemektedir msj ı aldım .gelişmelerden benide haberdar edermisiniz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Umay çelik

Umay çelik TÜİSAG Üyesi

Bende sınav girişi yaptım olmadı sanırım meb le yazışmam neticesinde kaydınız gözükmemektedir msj ı aldım .gelişmelerden benide haberdar edermisiniz

8. volkan t

volkan t TÜİSAG Üyesi

Mumkun oldugunca ses cikarta bilirsek faydasi olur diye dusunmekteyim
    Ankara da bulunan bizim magduriyetimizde olan arkadaslarin destegine ihtiyacimiz olabilir. Gerekrise bende Istanbul dan gelebilirim.

9. Umay çelik

Umay çelik TÜİSAG Üyesi

Bende sınav girişi yaptım olmadı sanırım meb le yazışmam neticesinde kaydınız gözükmemektedir msj ı aldım .gelişmelerden benide haberdar edermisiniz

10. volkan t

volkan t TÜİSAG Üyesi

11. engin12

engin12 TÜİSAG Üyesi

Levent Bey'in paylaştığı ikinci dilekçeyi de Faruk Çelik adına gönderdim. Mağduriyetimizi gidereceklerini ümit ediyorum.

12. fatihbayrak

fatihbayrak TÜİSAG Üyesi

Levent beyin mail atmış olduğu iki dilekçeyi de çsg bakanlığına fax çektim, bakanlıktaki görüştüğüm yetkili telefonda kurulun karar aldığını ve zamanını geçirenlerin alınmayacağını ifade etti, meb de görüştüğüm ilgili bayan ilkay hanım da çsg bakanlığından kendilerine yazı geldiğini ifade etti, bundan dolayı bişey yapamayacaklarını mayıs ı beklememiz gerektiğini ifade etti, parayı yatırıpta her şartı sağlayıp sınava girememek üzücü olacak.... umarım yetkililer sesimizi duyar henüz vakit varken ve bu memleketin daha fazla A,B iş güvenliği uzmanlarına ihtiyacı varken bölesi ufak bir prosedür aşılamazsa kayıp hepimizin olur.

13. Umay çelik

Umay çelik TÜİSAG Üyesi

levent Bey'in Paylaştığı ikinci dilekçeyi Faruk ÇELİK adına bende gönderdim.Hepimizin mağduriyeti bir an önce giderilir umarım

14. fatihbayrak

fatihbayrak TÜİSAG Üyesi

15. feride_can

feride_can TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir gelişme varmı acaba dilekçeyle başvuru yaptım hiçbir sonuç alamadım daha:(

16. Umay çelik

Umay çelik TÜİSAG Üyesi

Bende bugun çalışma ve sosyal güvenlik bakanı Faruk ÇELİK'e mail ile yaşamış olduğum mağduriyetimizi anlatan mail attım ama henüz bir sonuç alamadım

17. TURGAY GÜNDÜZ

TURGAY GÜNDÜZ TÜİSAG Üyesi

ümitlerin tükendiği yerdeyiz arkadaşlar herkese geçmiş olsun

18. Mech_06

Mech_06 TÜİSAG Üyesi

Geçmiş olsun. İnşallah Mayısta geçeriz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica