Soru Işe Giriş Muayeneler

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında malkovs tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. malkovs

malkovs TÜİSAG Üyesi

Merhabalar;

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri herhangi bir işte çalışan ve Ortak Sağlık Güvenlik Biriminin hizmet vermediği şirkete işe başlayacak olan bir kişiye tahlillerinin yaptırılması şartı ile işe giriş sağlık muayenesini verebilir mi?

2. uzmnmümin

uzmnmümin TÜİSAG Üyesi

Gerekli tetkikleri yaptırıp doktorun tetkikler soucuna bakarak işe giriş sağlık raporu verebilir.

3. Osman Utku Can AKKAYA

Osman Utku Can AKKAYA TÜİSAG TÜİSAG Çalışma Birimi

Hizmet vermedigi bir yere rapor veremez cunku raporu isyeri hekimi vermesi gerekir diye biliyorum ben. Sen sadece tetkiklerini yaparsin edersin sonuclarina isyerinin hekimi bakar onaylarsa onaylar sahsen benim calistigim isyeri hekimleri baska yerde yapilani kabul bile etmez çünkü gerçekliği nedir bilemezsiniz. Yaptığımız işin ciddiyeti var büyük sorumluluğu var her attığınız imza şimdi olmasada uzun yıllar sonra başınıza iş açabilir arkadaşlar.

NeşeB ve cenk bu yazıya teşekkür etti.
  4. cenk

cenk TÜİSAG Üyesi

Sağlık raporunu sadece ve sadece işyeri ile sözleşme imzalamış olan "İş Yeri Hekimi" verebilir.

Hangi tetkiklerin yapıldığı,nerde yapıldığı gibi konular o hekimin karar vereceği onu ilgilendiren hususlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Osman Utku Can AKKAYA ve NeşeB bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica