Isg Belge Ücretimi Yatırmadım. Zaman Aşımı Olur Mu?

Konu, 'İSG Katip Hakkında' kısmında godzila34 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. godzila34

godzila34 TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkdaşlar. Ben 21 aralık 2013 isg sınavından başarılı oldum fakat sertifika ücretimi yatırmadım. Dolayısıyla isg katipe de kaydım olmadı. Şimdi bu ücreti yatırmak istiyorum . Acaba aradan 10 .5 ay geçmesi bir sorun teşkil eder mi? Bakanlığı aradığımda 1 yıl'a kadar sıkıntı olmaz denilmişti.

2. Yeliz Çelik

Yeliz Çelik TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

ben de sizinle aynı dönemde sınavda başarılı olmuştum. belge ücretini de eylül ayında yatırdım ve bir sorun olmadı. sizin de olmaz diye düşünüyorum

godzila34 bu yazıya teşekkür etti.
  3. godzila34

godzila34 TÜİSAG Üyesi

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Acaba belgeyi alma aşamasında hangi işlemleri yaptığınızı da paylaşırmısınız. Mesela ilk olarak ne yaptınız. Eğitim gördüğünüz kurumla irtibata geçtiniz mi veya eğitim gördüğünüz kuruma herhangi bir belge yolladınız mı?

4. godzila34

godzila34 TÜİSAG Üyesi

Bu arada eğitim kurumundan isg katılım belgemi de almamıştım. Yani göndermediler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Yeliz Çelik

Yeliz Çelik TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Valla kurstan ben de hiç bir belge almamıştım. paramı yatırdım. daha sonra sistemin açılmasını bekledim. 3 gün içerisinde sistem açılıyor. kişisel bilgilerini güncellemeyi de sonra sistem üzerinden yapıyorsun.

6. godzila34

godzila34 TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkürler. Ben de yarın ziraat bankasına yatırayım parayı o zaman.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ademikiz

ademikiz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben 27 aralık 2014 isg c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına girdim sınavı kazandım. ziraat bankasına gittim tc kimlik numaram tanımlanmamış ne yapmam lazım

8. maden-1997

maden-1997 TÜİSAG Üyesi

Ben de aynı cevabı alıyorum sınav durumu sorgula kısmında sürekli ''belgeleriniz incelenmektedir'' diyor.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica