Isg Eğitim Notları

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında volkanayan99 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. volkanayan99

volkanayan99 TÜİSAG Üyesi

27 mayıs da başalayacak olan eğitimler oncesi calısmalara başlamak istiorum.Yalnız notlar hakkında pek bir bilgim yok,hangi konudan başlayabilirim??notları nerden bulabilirim??

2. MehmetZengin

MehmetZengin TÜİSAG Üyesi

27 mayısa çok bişey kalmadı. Bana sorarsan kursun online eğitimleri ile ısınmaya başla. Diğer türlü biraz bilgi kirliliği var kafan karışır. Sonra bazı bilgiler kafanda yanlış olarak kalabilir. Onun dışında hemen başlayacağım diyorsan eğer. İş kanununu okumakla başla, ardında İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğünü oku ve notlar al. Zaten bu ikisi 27 mayısa kadar seni idare eder. Baktın ikisi yetmedi Binaların yangından korunması hakkında yönetmeliğe bak. Bu üçü de kesmez ise sen bu işi zaten halledersin, sıkıntı yapma :). bence bu 3ü ile başlamak mantıklı olur. Sanırım yani ?

esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Funda Gürsoy Özkocacık

Funda Gürsoy Özkocacık TÜİSAG Üyesi

4. res_hes(Bora)

res_hes(Bora) TÜİSAG Üyesi

İsterseniz sitede yönetmelik özetleri diye bir döküman vardı sınava çalışırken indirmiştim ona göz atmak hızlı bir giriş yapmanızı sağlayabilir sonrada size karışık gelen yabancı olduğunuz mevzuatları daha detaylı incelersiniz. Allah yardımcınız olsun kolay gelsin

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. tayfun1959

tayfun1959 TÜİSAG Üyesi

Kanun,Tüzük,Yönetmeliklerin kendine göre ve ayrı ayrı (ISG Tüzüğü,Bina Yangın yönetmeliği) notlarını tut. Çünkü aynı konuda farklı değerler var.Sorunun şekline göre doğru cevabı verebilirsin.

6. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

30 hazirana kadar yeni 4857-say%C4%B1l%C4%B1-i%C5%9F-kanunu.816">4857 Sayılı İş Kanunu">iş kanunu çıkarsa,bütün bu okudukları boşa gitmesin sonra...:evet: ne dersiniz??...sınavda sorumlu olunurmu orasını bilemem tabii...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Zannetmiyorum ben öle birşey olsa önümüzdeki sınavı kapsamaz diye tahmin ediyorum ama hiç belli olmaz :D

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica