Isg Eğitimi Nasıl Olmalı?

Uzman Ahmet

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Değerli arkadaşlar eğitim konusunda aklıma takılan şirketlerde satış-pazarlama için devamlı şirket dışına başka şehir veya ülkelere giden personellerle ilgili Temel İSG eğitimi dışında hangi eğitimler verilmelidir?Birde bu çalışanlara tebliğ edilecek talimatlar neler olabilir ?Teşekkürler

ISG-isg

ISGfrm Çalışma Birimi
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Değerli arkadaşlar eğitim konusunda aklıma takılan şirketlerde satış-pazarlama için devamlı şirket dışına başka şehir veya ülkelere giden personellerle ilgili Temel İSG eğitimi dışında hangi eğitimler verilmelidir?Birde bu çalışanlara tebliğ edilecek talimatlar neler olabilir ?Teşekkürler
araç kullanımı var ise güvenli sürüş eğitimi verilebilir bunun dışında pazarlama ile alakalı çeşitli eğitimler verilebilir, talimatlar konusunda çalışma şeklinize bölümünüze göre talimatlar değişebilir ,sitemiz içerisinde talimatlar kısmına bakarsanız oradan bilgi sahibi olabilirsiniz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.