İsg Hedefleri Ve Sürekli İyileştirme Nedir ?

mucahit57.

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar merhaba
kalite departmanının ıso 45001 denetimine gireceği için benden
isg hedefleri ne olabilir diye sordular ? sıfır iş kazası,sıfır meslek hastalığı ,isg eğitimlerinin tamamlanması dedim? başka ne ekleyebiliriz
sürekli iyileştirme olarak ne yapılabilir? ben üretimdeki eksiklikleri tespit edip düzeltici önleyici faaliyetleri gösterdim bu sürekli iyileştirme diyebilir miyiz

ıso 45001 denetimine giren varsa ne isteniyor yardımcı olurmusunuz ?

Alper ÖZMEN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Personel bazlı hedefler de koymalısın, fakat genel hedeflere örnek verecek olursak ramakkala bildirimleri, öneri formları, tehlike tespiti, eğitim katılım, major risklerin düşürülmesi, kkd kullanım oranın arttırılması, tatbikat katılım, saha denetimleri, yıllık bazda çalışma planı gerçekleştirilen faaliyet yüzdesi, Düzeltici faaliyetler ve giderilen noksanlıkların yüzdesi gibi burada dikkat etmen gereken husus hedefler
  • Özel (Specific)
  • Ölçülebilir (Measurable)
  • Mutabık kalınmış (Agreed)
  • Gerçekçi (Realistic)
  • Terminler içermelidir.

Arif Serkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
arkadaşlar merhaba
kalite departmanının ıso 45001 denetimine gireceği için benden
isg hedefleri ne olabilir diye sordular ? sıfır iş kazası,sıfır meslek hastalığı ,isg eğitimlerinin tamamlanması dedim? başka ne ekleyebiliriz
sürekli iyileştirme olarak ne yapılabilir? ben üretimdeki eksiklikleri tespit edip düzeltici önleyici faaliyetleri gösterdim bu sürekli iyileştirme diyebilir miyiz

ıso 45001 denetimine giren varsa ne isteniyor yardımcı olurmusunuz ?
https://www.iso9001-belgesi.net/iso-45001-is-sagligi-guvenligi-yonetim-sistemi-belgesi ıso 45001 içindeki bütün maddeleri buradan görebilir siniz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.