Isg Katibe Giriş

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında inangokhan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. inangokhan

inangokhan TÜİSAG Üyesi

Merhabalar;
    18 Ağustos sınavında başarılı olan arkadaşlardan isg katibe giriş yapabilen var mı? Ben sınavı kazandım ücreti yatırdım, eğitim kurumum da bilgi güncellememi yaptı ama hala giriş yapamıyorum.

fatmagıda ve fahirkekik bu yazıya teşekkür etti.
  2. physicist86

physicist86 TÜİSAG Üyesi

kardes bende aynı durumdayım sistemde kaydınız bulunmuyor diyo beklemedeyim bende anlıycan

fatmagıda bu yazıya teşekkür etti.
  3. markara

markara TÜİSAG Üyesi

Arayıp sordum arkadaşlar, 10 gün içinde sistem de görünür olacaksınız dediler. 27 eylül de sormuştum, yani haftaya pazartesiden itibaren sistem de görünür olacağız ve yetki de sistem de görünür olduktan sonra başlayacak.

fatmagıda ve inangokhan bu yazıya teşekkür etti.
  4. MEHMET EREN TUNA

MEHMET EREN TUNA TÜİSAG Üyesi

Bugünden itibaren 15 gün içinde yapılacakmış .
    Alo 170 ten aldığım bilgi bu şekilde. Tabi eğitim kurumu evrakları eksiksiz gönderdiyse.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Vahdetgklp bu yazıya teşekkür etti.
  5. fatmagıda

fatmagıda TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar dilekçeleri eğitim kurumuna gönderen var mı? bana isg katip e giriş yaptıktan sonra sertifika numarası ile göndereceksiniz dediler ama bende sizin gibi isg katip e giriş yapamıyorum:(((

6. erkanbey

erkanbey TÜİSAG Üyesi

Daha kaydınız yapılmamış, kaydınız düşmüş olsaydı zaten e-devletten girdiğinizde direkt bilgileriniz çıkardı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. halerdo

halerdo TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende beklemedeyim. sistemde kaydınız yok üç gün sonra tekrar deneyin diyor. bu arada isg katip duyurular kısmında belgelendirme süreci hk.da duyuru var. eğitim kurumunuzun bilgileri 01.10.2013 ten önce girmesi sizin ücreti yatırmış olmanız gerekiyor.
    bu şartları sağlıyorsanız belge tanıtımı 01-15.10.2013 tarihlleri arasında yapılacakmış.

fatmagıda bu yazıya teşekkür etti.
  8. brk34

brk34 TÜİSAG Üyesi

bakanlık ne yaptığının farkında mı acaba? önce açıklama yaptılar dediler ki 17 eylülden itibaren para yatırabilirsiniz, para yatırır yatırmaz yetkileriniz açılacak dediler.
    sonra dediler ki 17 sinden itibaren para yatıracaksınız, para yatırdığınız tarihten itibaren 15 gün içinde yetkileriniz açılacak.

sonra da dediler ki 1 ekim saat 08:30 dan önce bilgileriniz güncellenirse 15 ekime kadar yetkileriniz açılacak.

ben bekliyorum walla 14 ekimde yeni bi açıklama yaparlar 1 kasımdan önce amuda kalkarsanız 20 gün içinde, göbek atarsanız 30 gün içinde, mekik ya da şınav çekerseniz 60 gün içinde yetkileriniz açılacak diye.

ANLAYAMIYORUM bu kadar zormu? kim kazanmış kim kazanamamış kim itiraz etmiş kim para yatırmış kim yatırmamış belli değil mi? bu kadar mı zor????

YAZIKLAR OLSN

inangokhan ve physicist86 bu yazıya teşekkür etti.
  9. brk34

brk34 TÜİSAG Üyesi

bakanlık ne yaptığının farkında mı acaba? önce açıklama yaptılar dediler ki 17 eylülden itibaren para yatırabilirsiniz, para yatırır yatırmaz yetkileriniz açılacak dediler.
    sonra dediler ki 17 sinden itibaren para yatıracaksınız, para yatırdığınız tarihten itibaren 15 gün içinde yetkileriniz açılacak.

sonra da dediler ki 1 ekim saat 08:30 dan önce bilgileriniz güncellenirse 15 ekime kadar yetkileriniz açılacak.

ben bekliyorum walla 14 ekimde yeni bi açıklama yaparlar 1 kasımdan önce amuda kalkarsanız 20 gün içinde, göbek atarsanız 30 gün içinde, mekik ya da şınav çekerseniz 60 gün içinde yetkileriniz açılacak diye.

ANLAYAMIYORUM bu kadar zormu? kim kazanmış kim kazanamamış kim itiraz etmiş kim para yatırmış kim yatırmamış belli değil mi? bu kadar mı zor????

YAZIKLAR OLSN

fahirkekik bu yazıya teşekkür etti.
  10. inangokhan

inangokhan TÜİSAG Üyesi

Bu sabah itibarı ile denedim isg katibe giriş yapabiliyorum. Konuyu açan kişi olarak paylaşmak istedim. 1 Ekimden önce sertifika ücretini ödeyenler bu günlerde giriş yapabileceklerdir diye düşünüyorum.

11. Görkem DEMİRÖRS

Görkem DEMİRÖRS TÜİSAG Üyesi

Bende girebiliyorum hayirpi ugurlu olsun sozlesmeyi nasil yapacaz cozemedim ama

12. haydarsaskın

haydarsaskın TÜİSAG Üyesi

bende girdim bugün ama sadece kendi bilgilerimden başka bir işlem yapamadm

13. haydarsaskın

haydarsaskın TÜİSAG Üyesi

bende girdim bugün ama sadece kendi bilgilerimden başka bir işlem yapamadm

14. ORHANN

ORHANN TÜİSAG Üyesi

bende girebiliyorum ama biraz karışık görünüyo

15. SercanK

SercanK TÜİSAG Üyesi

bende de sorun yok giriş yaptım kendimi havuza attım biraz kurcaladım çıktım. herkese hayırlısı olsun.

16. muhsin1402

muhsin1402 TÜİSAG Üyesi

nasıl sözleşme yapabilcez ki? firmalar falan hiçbişey gözükmüyor

17. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Aynen bende girdim.. bilgi güncelledim..

18. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

çok basit, firma sizin sertifika numaranızı kendi sistemine girdiğinde orada herşey açılacak. sonra sözleşme vs..vs.. girişlerini yapabileceksiniz..

19. muhsin1402

muhsin1402 TÜİSAG Üyesi

hmm tamamdır ozaman teşekkürler...

20. Görkem DEMİRÖRS

Görkem DEMİRÖRS TÜİSAG Üyesi

Sertifika no ile sertifika id arasindaki fark nedir ?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica