Soru İsg Katip Programından Sözleşme Nasıl İptal Ediliyor?

Konu, 'İSG Katip Hakkında' kısmında gezer tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gezer

gezer TÜİSAG Üyesi

iş katip programından sözleşme nasıl iptal ediliyor

2. osman.koyuncu

osman.koyuncu TÜİSAG Üyesi

sözleşmeler kısmına girin , sözleşmenizin üzerine tıklayın üst kısımda ''sözleşme iptal'' kısmı belirgin olacak tıklayınca iptal ediyorsunuz. Aynı işlemi işverende yapabilir.

gezer bu yazıya teşekkür etti.
  3. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

diğer sağlık personelini iç görevlendirme yapacağım kayıt bulunamadı yazıyor bakanlığın yayınladığı yazıda da bulamadığınız personel kaydını elektronik ortamda bize bildirin diyor ama nerden yazacağız

4. uzmAn33

uzmAn33 TÜİSAG Üyesi

Artık sözleşmeyi OSGB iptal edebiliyor sanırım. Benim sözleşme iptal kısmı pasif durumda. İptal edemiyorum. ne yapmalıyım?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

OSGB ile olan sözleşmenizi iptal edin.

uzmAn33 bu yazıya teşekkür etti.
  6. osman.koyuncu

osman.koyuncu TÜİSAG Üyesi

Görevlendirmeyi OSGB yaptıysa siz bireysel olarak iptal edemezsiniz. OSGB 'den iptal edilmesini isteyin ya da ''trapezuslu 'nun '' belirttiği gibi OSGB ile olan sözleşmenizi iptal edin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Egemen_01

Egemen_01 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar OSGB ile yapılan İçe Görevlendirme sözleşmesini siz iptal edebilirsiniz. Ancak Dışa görevlendirmeleri siz iptal edemezsiniz. Örnek: OSGB ile Toplamda 180+37 saat İçe Görevlendirme sözleşmeniz var ise İSG Katipten İçe Görevlendirme Sözleşmesinin üzerine tıklayarak sol üstte bulunan sözleşme iptal butonuna basarak OSGB ile sözleşmenizi tümü ile iptal etmiş olursunuz. Şayet OSGB sizi örnek veriyorum x firma ile 15 saat dışa görevlendirme yapmış ise siz x firma ile yapılan dışa görevlendirme sözleşmesini iptal edemezsiniz. Umarım anlatabilmişimdir.

8. uzmAn33

uzmAn33 TÜİSAG Üyesi

Benim OSGB ile 170 saat sözleşmem var. tam zamanlı değilim. nereden ,nasıl iptal edebilirim sözleşmemi yardımcı olurmusunuz. ?

9. uzmAn33

uzmAn33 TÜİSAG Üyesi

anladım. içe görevlendirmeyi tıklayınca sözleşme iptal 'aktif' oluyor böylece OSGB ile olan tüm sözleşmeler de iptal edilebiliyor sanırım. doğru mu ?

anladım arkadaşım. içe görevlendirmeyi iptal edince tüm dışa görevlendirmeler de iptal ediliyor değil mi ?.

Last edited by a moderator: 18 Kasım 2014
  10. Egemen_01

Egemen_01 TÜİSAG Üyesi

Evet doğru anlamışsınız.

11. igumus

igumus TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba. Kamuda çalışıyorum. Başka bir kamu kurumu ile görüştüm İSG uzmanı olarak ayd 370 saat görevlendirme yapmışlar. Bende düşünmeden İSGKATİP te onayladım. Sorum şu : Bu kurum benim çalıştığım kurumdan izin istemeden görevlendirmeyi yaptı. Bu durumda ne yapmam gerekir ?

12. trapezuslu

Ayda 370 saat giriş yapılabiliyor mu isg katipten?

13. igumus

igumus TÜİSAG Üyesi

kısmi süreli olduğu için oluyor sanırım. Ekteki resimde mevcut

Ekli Dosyalar:

14. igumus

igumus TÜİSAG Üyesi

Sorduğum soru ile ilgili bir bilginiz varmı acaba hocam ?

15. bimo

bimo TÜİSAG Üyesi

saat değil sanırım. 370 dakika gibi gözüküyor.

16. fırat aydoğan

fırat aydoğan TÜİSAG Üyesi

170 saat görevlendirme olunca otomatik olarak tam zamanlı olmuyor mu??

17. trapezuslu

İsg katip ten sözleşme yapabildiyseniz, sözleşmeyi iptal edip ilgili kurumada ben bu işi kabul etmiyorum demeniz yeterli. Bağlayıcı olan sözleşmedir. Ayrıca tereddüt duyarsanız bimer iadeli tahahütlü posta ile isggm' ye dilekçe ile de durumu bildirin.
    Bu arada 370 yazan sütunun birimi dakikadır:)

18. igumus

igumus TÜİSAG Üyesi

dalgınlığıma gelmiş. Dakika yazacağıma saat yazmışım :)

19. uğur şenatmaca

uğur şenatmaca TÜİSAG Üyesi

isg katipte çalışma durumum ''devam ediyor'' diye yazıyor. ama çalıştığım yerden ağustos ayının ilk haftası ayrıldım. artık isg yapıyorum. iş kazası olduğunda sorun olur mu ya da bu durum kimin sorumluluğundadır şu anda

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica