Soru : Isg Katip Tanımlamaları Ne Zaman Olacak

KADİR UGURLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ziraat bankasına 413 tl sertifika ücretini yatırıp eğitim aldığınız kuruma makbuzunu vermeniz yeterli olacaktır, staj bilgilerinizi ve eğitim tutanaklarınızı eğitim aldığınız kurum baknlığa göndereceklerdir.

Hüsameddin CEBRE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Benim eğitim aldığım kurum gaziantep detay akademi.Şaun kapanmış bakanlık dan dolayı ceza yemişler ve kapatılmış.Tüm kursiyerlerin belgeleri eksiksiz olarak bakanlığa yollandı diye de bi yazı yazmışlar ama be yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Hüsameddin CEBRE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
SINAVDA BAŞARILI OLANLAR
NE YAPMALIDIR?

24.Mayıs.2014 tarihinde yapılan sınavı kazananlar https://sonuc.osym.gov.tr internet sitesinde açıklanmıştır.

Sınavda başarılı olduğunu öğrenen adayların;

1. İş Güvenliği Uzmanı belge bedelini Genel Müdürlüğün Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabına yatırmaları (Döner Sermaye İşletmesi Hesabına yatırmamaları) (Belge Bedeli 413,- TL.dir),
NOT: Belge bedeli yatmadan kişi kendini İSG-KATİP sisteminde göremeyebilir.

2. Kendine ait E-DEVLET şifresi ile http://isgkatip.csgb.gov.tr internet adresine girerek bilgilerinde bir hata olup olmadığını incelemeleri ve hata var ise 01.TEMMUZ.2014 tarihine kadar adres ve kimlik bilgilerini NÜFUS İDARESİ (MERNİS) ne başvurarak düzelttirmeleri,

3. İSG-KATİP sisteminde boş olan "Meslek Bilgisi" kısmına; lisans diplomasında belirtilen unvanı girmeleri gerekmektedir.

Katılımcıların yukarıda anlatılanların dışında Bakanlığa herhangi bir belge göndermesi veya işlem yapması gerekmemektedir. Eğitim Kurumu tüm bilgileri zaten sınavdan önce göndermiş durumdadır.

Bilgi güncelleme işlemleri tamamlanan şahısların belgeleri Bakanlık tarafından adreslerine gönderilecektir. Bakanlık bu sürecin yıl sonuna kadar tamamlanmasını planlamıştır.

Bu bilgiyi buldum arkadaşlar.

Orhan Kartal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Ziraata sertifika ucretini yatir. Isg katipi kontrol et. Baska bir sey yapmana gerek yok

Miralay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Umarım herkese belgeleri hayırlı olur. Hayırlı işler ve kazançlara vesile olması dileğimle..

şuayip aktaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Benimde parayı yatırmam 1 hafta kadar olmuştu..girişte şöyle bir ekranla karşılaşıyorum buda ne demek yaw herkeste böylemi.. ne yani eskiyi silsinler yani

Ekli dosyalar

• GİRİŞİME TANIMLANMASI.PNG
    GİRİŞİME TANIMLANMASI.PNG
    5.9 KB · Görüntüleme: 81

şuayip aktaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Teşekkürler Soner bey arkadaşlar girişte değil sertifikalar kısmında C ve A beraber gözüküyor.Herkese hayırlı olsun.
hayır bende kurum secim kısmında alt alta her ikiside görünüyor hangisini seçersen seç aynı şey çıkıyor.. yani içeri girip sertifikalara girince her ikisi görülüyor.. personel bilgilerindede öyle.. bence bu geçici bi durumdur yoksa çok karışır..ben az tehlk iş yerine b sertifikamla çalışmak istiyorsam mesela karışır tutar c ile atanılabilir yanlışlıkla mesela

OHSISGUZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar bende de C ve B beraber gözüküyor

Erhan Ersoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ben bugün konuştum 170 ile çok yoğunmuş bakanlık 1 haftada güncellenmeyenler var denildi. Beklemedeyim. Ancak ben mezuniyet ekleyemiyorum, bu sorun hakkında takip oluşturdum 5 gün oldu herhalde, beklemedeyiz.

nazan23

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
isg katip giriş yapmak için sertifika ücretini yatırmak şartmı..Bana yatırmadanda giriş yapılabileceği söylendi ama 0012 hatası veriyor.

Hüsameddin CEBRE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
isg katipe girmek içinsertifika ücreti yatırmaya gerek varmı_=?

Ali Ekber ERKAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Parayı 7 gün önce yatırırdım ancak katip hala 3 gün sonra diyor..
Bilgisayarımda mı hata var?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.