Isg Katip'e Giremiyorum

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında memocan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. BETÜL BADEMCİ

BETÜL BADEMCİ TÜİSAG Üyesi

Girişler 22-27 ocak 2014 tarihleri arasında

2. BETÜL BADEMCİ

BETÜL BADEMCİ TÜİSAG Üyesi

Girişler 22-27 ocak 2014 tarihleri arasında

3. Gayretli_azimli

Gayretli_azimli TÜİSAG Üyesi

4. Gayretli_azimli

Gayretli_azimli TÜİSAG Üyesi

Ayin 16 sinda 413 tl yatirdim. Kurs belgelerimi bakanliga gonderdigini soyledi.yukseltme sinavinada girmeyecem. Bu durumda benim belge no ne zaman aciklanir. Elimde is var fakat uzmanlik yapamiyorum. Yardimci olur musunuz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hkntmr

hkntmr TÜİSAG Üyesi

para yatıran arkadaşlar aramızda varsa bir şey soracaktım, belge ücretini ödediğinizde sizde bizde kalan banka dekontu 1 mi yoksa 2 adet mi oluyor

6. Emrah Yurtsever

Emrah Yurtsever TÜİSAG Üyesi

3 ay girmeyince şifre değiştirmek istiyo musunuz diye soruyor. Şifreyi unutursak tekrar ptt ye gitmek gerekiyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

bende 2 dekont var ne olur ne olmaz diye para yatırıken 2 adet dekont istedim. :alkış:

8. Serçin YAPRAK

ben sürekli kullanıyorum. 3 ay geçince sisteme girseniz de girmesenizde şifre yenileme işlemi var. ayrıca sistemde telefon veya e-mail adresiniz varsa şifre unuttum için buradan işlem yapabilirsiniz. ptt ye gitmenize gerek yokkk. ama dediğim gibi telefonunuzun veya e-mail adresinizin tanımlı olması gerek.

9. Emrah Yurtsever

Teşekkür cink. Bu e-mail ve telefon yeni çıkmış. Daha önce ptt ye gidip yeni şifre amak gerekiyodu.

10. _Fatih_

_Fatih_ TÜİSAG Üyesi

cink sana bir sorum var..İSG KATİP'e sadece tc kimlik no ve kendi şifremizle giriyoruz değilmi..yeni sınavı kazandım ve sertifika ücretini yatırdım..sisteme halen daha giremedim..

11. _Fatih_

_Fatih_ TÜİSAG Üyesi

Betül hanım bende giremiyorum..Bu arada siz parayı yatırdıktan sonra kursa giderek banka dekontunu onlara verdiniz mi..sertifika alınması için bem gitmedim çünkü..

12. Emrah Yurtsever

İyi yapmışsınız iki dekontla. Dekontda ne yazdığı önemli. Benim dekontda şöyle yazıyo:
    ------------------------------------------------------------------------------
    Çalışma ve sosyal Güv. Bakanlığı İş sağ. ve Güv. Genel Müdlüğü
    Adı Soyadı
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    T.C. Kimlik No xxxxxxxxxx
    Girdiği sınav
    Grup Adı C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
    .
    .
    413,00 TL tahsil edilmiştir.
    Burda dikkatimi çeken. Girdiği sınav diyor. C uzmanlık sertifikası Belge Ücreti şeklinde yazmıyor. Oysa Belge veya Sertifika ücreti şeklinde yazmalıydı.
    Sizinkilerde de böyle mi yazıyo acaba.

13. Emrah Yurtsever

Dekontda ne yazdığı önemli. Benim dekontda şöyle yazıyo:
    Çalışma ve sosyal Güv. Bakanlığı İş sağ. ve Güv. Genel Müdlüğü
    Adı Soyadı
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    T.C. Kimlik No xxxxxxxxxx
    Girdiği Sınav
    Grup Adı C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
    .
    .
    413,00 TL tahsil edilmiştir.
    Burda dikkatimi çeken. Girdiği Sınav diyor. C uzmanlık sertifikası Belge Ücreti şeklinde yazmıyor. Oysa Belge veya Sertifika ücreti şeklinde yazmalıydı.
    Sizinkilerde de böyle mi yazıyo acaba.

14. _Fatih_

_Fatih_ TÜİSAG Üyesi

Benim dekonttada aynısı yazıyor..Sıkıntı yok anlaşılan..Bu arada isg-katip e giriş yapabildiniz mi??

15. Emrah Yurtsever

Hayır 22 sinde deneyeceğim. Öyle yazıyor duyuruda. Ama merak için daha önce denerim belki.

16. o da birşey mi? ben isg katip e kayıtlı olduğum halde giriş yapabiliyor ama işlem yapamıyorum bu daha sinir bozucu. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan faydalanabiliriz.

17. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Dediğiniz doğru 22 sinde sadece yükseltme sınavı listelerini görübileceğiz.Diğer konu yani uzman olanların isg katibe giriş konusu ise 21 Aralık mezunları sanırım belge numaraları çıktıktan sonra isg katibe girebilecekler ki buda Şubat başını bulacak galiba.

18. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

Sistem açıldı. Şu an giriş yapabiliyorum. Ancak sertifikayı nasıl elimize alıcaz nasıl gönderecekler bilgim yok.

19. Serçin YAPRAK

arkadaşlar isg-katip te bana yazan şey

olumsuz.png

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica