Isg Katipte Sınav Sorgulama

Neuro

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
İşyeri Hekimi
Arkadaslar ben sinavda gecer puan aldim isgkatipte sinav sorgulama yapinca 30 nisan 2016 tarihli isg sinavi icin isminiz osymye bildirilecektir yaziyor. Sinav durumu ve basari durumunun karsisi da bos. Normal mi bu yoksa bir problem mi var acaba

Özlem .

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Arkadaslar ben sinavda gecer puan aldim isgkatipte sinav sorgulama yapinca 30 nisan 2016 tarihli isg sinavi icin isminiz osymye bildirilecektir yaziyor. Sinav durumu ve basari durumunun karsisi da bos. Normal mi bu yoksa bir problem mi var acaba

:) Normal bir durum. ÖSYM' den şifre gibi bilgiler de istenilerek sorgulama yapılıyor biliyorsunuz. Emin olmamakla beraber, sadece 3 ulaşılabilir bilgiyle, sınav sonuçlarına herkesin erişmesini engellemek için böyle bir yöntem izlenmiş olabilir. Artık kimlik bilgileri çok kolay elde ediliyor ne de olsa. Geçtiyseniz eğer, Ziraat Bankasına isminiz bildirilecektir. Oradan ödeme yaptığınızda aktive olur sertifikanız. Endişelenmeyin. ;)

Gökberk Altıntaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Normal normal, sınavı geçen kalan bilgisi sisteme girildikten sonra isg katipe girince sorugula yapacaksınız. Bankaya ödeyeceginiz miktar çıkacak.

SedatÖğretmen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
:) Normal bir durum. ÖSYM' den şifre gibi bilgiler de istenilerek sorgulama yapılıyor biliyorsunuz. Emin olmamakla beraber, sadece 3 ulaşılabilir bilgiyle, sınav sonuçlarına herkesin erişmesini engellemek için böyle bir yöntem izlenmiş olabilir. Artık kimlik bilgileri çok kolay elde ediliyor ne de olsa. Geçtiyseniz eğer, Ziraat Bankasına isminiz bildirilecektir. Oradan ödeme yaptığınızda aktive olur sertifikanız. Endişelenmeyin. ;)
bankaya soruyoruz bizim sistemde gözükmüyor diyorlar ;)

Yeliz Çelik

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
sertifikam elime ulaşalı aylar olmasına rağmen hala sertifikanız basım aşamasında diye yazıyor ben de :) çok normal bir durum yani

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Genel olarak söylenenlerin hepsi doğru, kurumlar arası yazışmalar sebebi ile gecikmeli aktarımlar olmaktadır. Sertifika basımı ise ihale ile olduğundan, belli bir sayıya ulaşılması beklenmektedir. Ancak sözleşme için sertifika da gerekli değil.
Sınav sonucunda en doğru bilgileri, e-devlet şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra, İSG-KATİP uygulamasına girerek öğrenebilirsiniz.
Kolay gelsin.

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
arkadaşlar isg katipe bakarmısınz bi duyuru yayınlanmış yanlış anlamadıysam isimlerimiz bankaya bildirilmiş..

Özlem .

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
isg-sertifika.JPG
ÇSGB' nin duyurusunu paylaşıyorum.

anıl özsümbül

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaş ücret konusunda bi bilgilendirme varmı yolsa geçen dönemki ücret mi

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaş ücret konusunda bi bilgilendirme varmı yolsa geçen dönemki ücret mi
Anıl Bey merhaba. Bankadan sisteme TC Kimlik numaranızı girdiklerinde ne kadar ödeyeceğiniz görünecektir. 2016 yılı belge ücretleri henüz açıklanmadı. 2015 yılı belge ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ziraat bankasını aradım sertifika ücretleri ile ilgili tüm ısrarıma rağmen bilgi alamadım.eğitim kurumunu aradım,dsp sertifika ücretleri 103 tl dedi.pek inandırıcı gelmedi çünkü 2015 yılı 113 tl iken on tl düşmesi çok mantıksız genelde zamlanır ya bu tür belgeler öyle alışkınız:)
Kübra Hanım, diğer sağlık personeli için 2015 yılında 103,25 TL idi. 113 TL diye bir şey yok. Bir önceki mesajımda 2015 yılı belge ücretleri duyurusunu paylaştım.

Son düzenleme:

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
ücretleri bugün bankamatiklerden yatırabilirmiyiz

uğur şenatmaca

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
ben az önce ziraat bankasından yatırdım. sisteme isimler verilmiş ücret 413 TL ancak isg-KATİP hala açık değil benim anlamdaığım sözleşmeyi nasıl yapacağız bilen aydınlatabilir mi ?

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ben az önce ziraat bankasından yatırdım. sisteme isimler verilmiş ücret 413 TL ancak isg-KATİP hala açık değil benim anlamdaığım sözleşmeyi nasıl yapacağız bilen aydınlatabilir mi ?
Uğur Bey merhaba. Duyuruyu okursanız parayı yatırdıktan sonra 7 iş günü içerisinde sisteme tanımlanacağınız belirtiliyor.

Gülden Çelen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Duyuruda deniyor ki ücreti yatırdıktan 7 iş günü sonra genel müdürlüğümüz elektronik ortamda sertifika düzenleyecek .Sakın bizi rahatsız etmeyin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.