isg kurul defteri

Konu, 'Prosedür, Talimat, Form vb. Hakkında' kısmında ghostfear tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ghostfear

ghostfear TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar İSG kurul defterinde yanlışlıkla bir sayfayı hatalı doldurursak o sayfayı nasıl iptal ederiz

2. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

daksille silebilirsiniz, bunun dışında sayfaya iptal yazabilirsiniz diye düşünüyorum.

3. MehmetZengin

MehmetZengin TÜİSAG Üyesi

Fatura gibi düşünün. üzerine iptal yazın, ayrıca 3 nüshada kalmalı. yanlış yazılan bir kelime ise okunacak şekilde çizin üzerini ve yenisini yazın.

losthorizon bu yazıya teşekkür etti.
  4. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

''geçersizdir'' kaşeniz varsa 3 nüshaya da kaşe vurun...tamamdır...;)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. MARBLE_İSG

MARBLE_İSG TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu defterin ismi isg kurul defterimi.Benim bildiğim defter sadece noter onaylı İSG Tesbit ve Öneriler Defteridir.
    İsg kurul toplantı çağrı formu,alınan kararlar,toplantı tutanağı vede bir kapak oluşturmak gibi 4 sayfa A4 kağıda yeterli olmuyor mu?
    Sizler bu konuda nasıl bir şey oluşturuyorsunuz? Teşekkürler ve kazasız günler.

6. gap2004

gap2004 TÜİSAG Üyesi

kurul defteri yok arkadaşlar.
    isg tespit ve öneri defteri var
    kurul da ise A4 kağıtına çıktı alıyorsunuz
    ben iki nüsha olarak çıktı alıyorum.
    biri bizde diğeri işverende kalıyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Mesut KORKMAZ

Mesut KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

yapı iş defterini isg uzmanımı doldurur. inşaat şantiyelerinde bulundurulması gerekenler sadece onaylı defter ve yapı iş defterimi ?

8. Yusuf Yavru

Yusuf Yavru TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Merhaba: İSG Onay Defteri nasıl dolduruluyor. Kurulda alınan kararlarımı yazacağız. Hiç örnek görmedim ve uygulamada yapmadım. İlk defa uygulama yapacağım. Tecrübesi olan varsa bilgilendirebilir mi? İzahlı anlatır yada mail atarsa sevinirim. bizmyusuf@mynet.com

levent özen bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica