TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

Isg Onaylı Rapor Defteri Nasıl Doldurulur?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında Aslı Can tarafından paylaşıldı.

1. Aslı Can

Aslı Can TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Belirtilmedi
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)

merhabalar arkadaşlar,suan rapor defterımı onume aldım ancak nasıl bır dılle yazcam tespıtlerımı yada baslık vs yazılcak mı kararsız kaldım,bombos bı sayfa var onumde :)

FUNDA3426 ve kubraerdogar bu yazıya teşekkür etti.
  2. Aslı Can

Aslı Can TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Belirtilmedi
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)

yapılacak eylemlerın ne kadar surede tamamlanması gerektıgını bız mı belırlıcez?kafamda bı suru soru var yaa

3. TÜİSAG GOOGLE MAIL GRUBUNA KATILDINIZ MI ?

Gün içerisinde mevzuatlardaki gelişmelerden ve sitemizde paylaşılan önemli belge ve dosyalardan sizleri hızlı bir şekilde haberdar edebilmemiz için 21.500 üzerinde üyesi bulunan Google Mail grubumuza bekliyoruz. Üyelik için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra çıkan kutucuğa mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Akabinde mail adresinize gelecek olan maili onayladığınız taktirde grubumuza katılımınız tamamlanacaktır. 
    Grubumuza katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın;

http://groups.google.com/group/isgfrm/subscribe 
    Saygılarımızla, 
    TÜİSAG Yönetimi

4. çağatayözcan

çağatayözcan TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    ŞİMDİ İLK BAŞTA YAZMANIZ GEREKEN BİRKAÇ ŞEY AKTARMAYA ÇALIŞIM BEN SİZE;İŞYERİNDE KURUL OLUŞTURULMALIDIR/AKREDİTE OLMUŞ BİR LAB.ORTAM ÖLÇÜMLERİ YAPTIRILMALIDIR/ACİL EYLEM PLANLARI HAZIRLANMALIDIR/PERİYODİK SAĞLIK MUAY.YAPILMALIDIR/İŞBAŞI-PERİYODİK VS.EĞİTİMLERİ VERİLMESİ SAĞLANMALIDIR(KOORDİNELİ OLARAK)/TOPLANMA ALANLARI BELİRLENMELİDİR/EKİPMANLARIN KONTROLERİ YAPILMALIDIR/EKSİK OLAN UYARI LEVHALARI TAMAMLANMALIDIR GİBİ ŞEYLER YAZILABİLİR.ANCAK YAZARKEN UCUNU YÖNETMELİKLERE KANUNLARA DAYANDIRIN Kİ,İŞVEREN HEM OLAYIN CİDDİYETİNİ GÖRSÜN HEMDE KEYFİYEN İSTEDİĞİNİZ ŞEYLERİN OLMADIĞINI BİLSİN.

emine g, Haktan ELBİR, Burcum ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. denizdeniz

denizdeniz TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    isg tesbit öneri defterimi ?

6. denizdeniz

denizdeniz TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    isg öneri ve tesbit defteri ise 3 kopyadır 1 i sizde 1 iş yeri hekimde biri işverende kalır burda önmeli nokta işveren/vekili imzalamyı ret ederse detfer onda kaldığı için zımmen kabul etmiş sayılmasaıdır,defterin saklanması işverenin sorumluluğundadır , burda bir nokta daha var hayati tehlike gösteren riskler için tarih vermeniz eğer çözülmesse bakanlığa bildirmeniz lazım bu ayrıntı önmeli

7. Aslı Can

Aslı Can TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Belirtilmedi
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    ewt ısg rapor defterı,50 nın altında oldgmuz ıcın kurul yok,ama mesela bı aksaklık gordum nası bı dılle yazcaaamiheeey iş veren şu sahayı temızlet gbı mı :) ehehh seslı guldum

8. w w w . s a g l i g i m i c i n . com
    Sağlıklı Yaşam Rehberiniz - Şifalı Bitkiler, Diyet Listeleri, Gebelik, Tüp Bebek ve daha fazlası...

9. seyfullah

seyfullah TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    ben de merak ediyorum

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. isg onaylı defter nasıl doldurulur

Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica