TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

Isg Sınavına Girmeyenler Için Sınav Hakkı Saklı Kalıyormu?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında haki arslan tarafından paylaşıldı.

 1. haki arslan
  Offline

  haki arslan TÜİSAG Üyesi  iyi geceler arkadaşlar arkadaşım 2012 mayıs ayında sınava girdi ve 69 aldı ve sonraki sınava girmedi bu arkadaşımın tekrar sınava girmesi için kursa gitmesi gereklimi yada sınav hakkı saklı kalıyor mu yani mayıs 2013 sınavına girebilir mi
  cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. 2. nokia6270
  Offline

  nokia6270 TÜİSAG Üyesi

  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (C)


  aynı bu şekilde bir arkadaşımın başına geldi ve o bir sene sonra sınava girdi sıkıntı yok kursa gitmeden sınava girebilir 3. TÜİSAG GOOGLE MAIL GRUBUNA KATILDINIZ MI ?

  Gün içerisinde mevzuatlardaki gelişmelerden ve sitemizde paylaşılan önemli belge ve dosyalardan sizleri hızlı bir şekilde haberdar edebilmemiz için 21.500 üzerinde üyesi bulunan Google Mail grubumuza bekliyoruz. Üyelik için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra çıkan kutucuğa mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Akabinde mail adresinize gelecek olan maili onayladığınız taktirde grubumuza katılımınız tamamlanacaktır. 
  Grubumuza katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın;

  http://groups.google.com/group/isgfrm/subscribe 
  Saygılarımızla, 
  TÜİSAG Yönetimi

 4. pasam_25
  Offline

  pasam_25 TÜİSAG Üyesi

  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (C)
  Sınava girdikten sonra bir takvim yılı içinde bir kez daha sınava girme hakkı bulunmaktadır. Ancak, bu hakkını kullanmayan veya iki sınavda da başarılı olamayan adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır.

 5. Cem BAYDAR
  Offline

  Cem BAYDAR TÜİSAG Üyesi

  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (B)
  Her adayın sınava girmek için 2 hakkı vardır. diyelim ki sınav sabahı uyandınız ve hiçbir şeyiniz yok ama sınav yerine vardığınızda inanılmaz bir şekilde karnınız ağırıyor. sınav salonuna girip sınav kağıdına adınızı yazmadığınız sürece hakkınız saklıdır.

  DOUBLEZU bu yazıya teşekkür etti.
 6. doganc34
  Offline

  doganc34 TÜİSAG Üyesi

  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzman Adayı (C)
  merhaba arkadaşlar,

  21 ekim 2012 sınavı için harcı yatırdım fakat sınava çeşitli sebeplerden dolayı gidemedim. Fakat 18 mayıs 2013 sınavına katıldım, fakat sınavdan başarılı olacağımı düşünmüyorum. acaba 1 sınav hakkım daha var mı, bu konuda bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 7. nokia6270
  Offline

  nokia6270 TÜİSAG Üyesi

  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (C)
  Her adayın sınava girmek için 2 hakkı vardır. diyelim ki sınav sabahı uyandınız ve hiçbir şeyiniz yok ama sınav yerine vardığınızda inanılmaz bir şekilde karnınız ağırıyor. sınav salonuna girip sınav kağıdına adınızı yazmadığınız sürecehakkınız saklıdır.

  Hakan RÜZGAR bu yazıya teşekkür etti.

 8. w w w . s a g l i g i m i c i n . com
  Sağlıklı Yaşam Rehberiniz - Şifalı Bitkiler, Diyet Listeleri, Gebelik, Tüp Bebek ve daha fazlası...

 9. doganc34
  Offline

  doganc34 TÜİSAG Üyesi

  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzman Adayı (C)
  arkadaşlar bu konuda kesinlik nedir, net bilgisi olan veya böyle bir olaya şahit olan varsa bilgi verebilir mi ? alo 170 i aradım fakat 3 gün sonra bilgi alıcam. eğitim aldığım sağlık Güvenlik Birimi">OSGB hakkın bitti diyor ama bazı sağlık Güvenlik Birimi">OSGB lerde hakkın devam eder diyor.
  yönetmelik maddeside sınava girip başarısız olanlara 1 hak daha verilir diyor. :k_karışık: yardımcı olun lütfen.

 10. Münevver Tezcan
  Offline

  Münevver Tezcan TÜİSAG Üyesi

  Medeni hal:
  Evli
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (A)
  ben yarınki sınava girmekten vazgeçtim hazır olmadığımı dşündüğüm için 170 aradım sorun yok dediler sınava girmediğiniz sürece hakkınız saklıdır dediler..


Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica