İSG sınavı için 2. Sınav hakkımı daha sonra kullanabilir miyim ?

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında Nihat_göl tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Nihat_göl

Nihat_göl TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ıyı gunler ben aralık magdurlarındnım size bır sey sormak istıyorum ben mayısta ki sınava ıyı hazırlanmadıgımı dusunuyorum son hakkım bıde bu sınava gırmeyıpte dıger sınava gırebılme hakkım varmı yoksa mecburmuyum bu sınava gırmeye

2. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

sınav günü sınav salonuna girmediğin sürece hakkın baki kalır. İstediğin zaman girebilirsin. Bu bilgilerden eminim. Direk kurstan aldığım bilgiler.

3. Nihat_göl

Nihat_göl TÜİSAG Üyesi

bilen yokmu arkadaşlar

4. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar daha önce bu konuyu bir arkadaşla daha tartışmıştık ama hatırlayamadım şimdi. İşten çıkmadan hemen yazmak istedim. Yönetmelikte ilk sınavdan başarısız olunması durumunda bir takvim yılı içerisinde yapılacak sınava girmek gerekiği yazıyor diye hatırlıyorum. Yani başarısız olduğunuz sınavdan sonra yapılacak ilk iki sınavdan birine girmek gerekir sonucuna ulaşmıştık. Hangi maddede olduğunu hatırlamıyorum şu anda ama dikkat etmenizde ve hatta eğitim aldığınız kuruma danışmanızda fayda var.. iyi çalışmalar ve şimdiden başarılar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. seko

seko TÜİSAG Üyesi

evet başvuru işlemlerinde çok iyi hatırlıyorum öyle bir ibare vardı, aynı takvim yılı içinde yapılacak 2. sınava girme dışında malesef istenilen sınava girme hakkın yok, öteleme yapılamıyor

6. Nihat_göl

Nihat_göl TÜİSAG Üyesi

teşekkurler arkadaşlar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica