İSG sınavı için 2. Sınav hakkımı daha sonra kullanabilir miyim ?

Nihat_göl

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar ıyı gunler ben aralık magdurlarındnım size bır sey sormak istıyorum ben mayısta ki sınava ıyı hazırlanmadıgımı dusunuyorum son hakkım bıde bu sınava gırmeyıpte dıger sınava gırebılme hakkım varmı yoksa mecburmuyum bu sınava gırmeye

Hüseyin KORKMAZ

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Sınav günü sınav salonuna girmediğin sürece hakkın baki kalır. İstediğin zaman girebilirsin. Bu bilgilerden eminim. Direk kurstan aldığım bilgiler.

Nihat_göl

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
bilen yokmu arkadaşlar

yusuf.dulda

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar daha önce bu konuyu bir arkadaşla daha tartışmıştık ama hatırlayamadım şimdi. İşten çıkmadan hemen yazmak istedim. Yönetmelikte ilk sınavdan başarısız olunması durumunda bir takvim yılı içerisinde yapılacak sınava girmek gerekiği yazıyor diye hatırlıyorum. Yani başarısız olduğunuz sınavdan sonra yapılacak ilk iki sınavdan birine girmek gerekir sonucuna ulaşmıştık. Hangi maddede olduğunu hatırlamıyorum şu anda ama dikkat etmenizde ve hatta eğitim aldığınız kuruma danışmanızda fayda var.. iyi çalışmalar ve şimdiden başarılar.

seko

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
evet başvuru işlemlerinde çok iyi hatırlıyorum öyle bir ibare vardı, aynı takvim yılı içinde yapılacak 2. sınava girme dışında malesef istenilen sınava girme hakkın yok, öteleme yapılamıyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.