Soru Bankası İsg Sınavlarına Hazırlık ( A, B, C ) %100 Sonuç İlk Kısım

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
6. buklet eklenmiştir..
6. buklet eklenmiştir..
6. buklet eklenmiştir..
bu bukletlerin çıktısını alıp arabada,piknikte,balkonda ,çay içerken çözün.

2.mesaja bakınız
Şimdilik 180 soru oldu.devam edecektir.

Tolga dalgic

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
A sınıfı oldum ama bilgi yenilemek gerekli, devamını bekliyoruz.

kontrolör

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
hap bilgiler daha sonra.daha evvelde söyledim hap bilgi normalde tarzım değil.ama güncelelyip ekleyeceğim.
arkdaşlar öncelikle yönetmelikleri okumanızı en azından bir kere şiddetle tavsiye ediyorum..ondan sonra konu anlatımlı 1300 soruyu bir kaç kez çözün.buradan 100 üzerinde buklet vereceğim.onları çözdükçe sınav size çok kolay gelecek.bu konuda tavsiyem hangisi yanlıştır sorusundaki 3 doğruyu iyi öğrenmeniz.konu bilmesenizde birikim oluşturmanızı sağlar.bu işin püf noktası çok soru çözmek...
indirmede problem yok arkdaşlar şimdi yine test ettim..

sonuna kadar yanınızdayım.inşallah Ankara'da iş bulurumda daha çok destek veririm.anlayacağınız birtarftanda iş arıyorum..
En kısa zamanda gönlünüze göre bir iş bulmanızı diliyorum. Allah gönlünüze göre versin inşallah.

Ali Erkan 73

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
En kısa zamanda gönlünüze göre bir iş bulmanızı diliyorum. Allah gönlünüze göre versin inşallah.
Allah sen den razı olsun kardeşim. Mayıs sınavı için yine seni takip etmeye devam edeceğim. Çok teşekkür ederim. Emeğin anlatılmaz derece de büyük benim için. Allah yolunu açık etsin kardeşim.

Ali Erkan 73

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Allah sen den razı olsun kardeşim. Mayıs sınavı için yine seni takip etmeye devam edeceğim. Çok teşekkür ederim. Emeğin anlatılmaz derece de büyük benim için. Allah yolunu açık etsin kardeşim.
Emeğiniz o kadar büyük ki Allah size her daim yardımcı olur.

ahmet duygulu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bence eksiğimiz yönetmelik ve tebliğler, bunların hepsini kapsayan ve güncel olan bir dosya yüklense çok iyi olur.

hasanozf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bu sitedeki soru bankaları çözdüm. Piyasadan iki adet soru bankası aldım. (Birisi bu sitedeki gördüğüm reklamdaki, diğeri de 4000 soruluk başka bir yayınevinin kitabı).

Komple bir çalışma oldu. Şubat sınavını geçtim. Bol soru çözmek başarı getirir.

erol g

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
paylaşım için çok teşekkür ederim. Ciddi bir çalışma olmuş elinize sağlık.1 soruyla kalmak çok acı ama gireceğimiz yeni sınav için çok faydalı olacak...

bahadır savas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hakan bey 1300 soruluk konu anlatımlı testi paylaıma açtınızmı ben göremedim?
tsk

BERKAN DEMİRHAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
hakan bey, teşekkürler.
mayıs 3 bukletinde 9. sorunun cevap anaktarında B yerine A ile değiştirlmesi ve 4. sorunun iptali gerekir.

simsek.neriman

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Hakan bey 1300 soruluk konu anlatımlı testi paylaıma açtınızmı ben göremedim?
tsk
ben 1364 soruyu sınava 1 hafta kala farkettim.çalışabildiğim kadar çalıştım.daha erken çalışabilseydim cok daha iyi geçerdi sınavım..soruların yanında konu anlatımını vermiş hakan hoca.mayıs sınavı içinde böyle bir çalışma bekliyorum.yükledim.iyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• 1364-soru-cevap.pptx
    4 MB · Görüntüleme: 698

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
hakan bey, teşekkürler.
mayıs 3 bukletinde 9. sorunun cevap anaktarında B yerine A ile değiştirlmesi ve 4. sorunun iptali gerekir.
her iki soruda da hata yoktur.iyi çalışmalar.4.soru en son yönetmeliğe göredir.İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğine göre; işveren İşyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanının tam süreli görevlendirilmesi gereken durumlarda işyeri sağlık ve güvenlik birimi kurmakla yükümlüdür

BERKAN DEMİRHAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
hakan bey,
9. soruda iş kanunda 1 ay içinde danıştay ibaresi vardır. fakat değişti ise farkında değilim. ben 1 ay diye biliyorum.

murcelikel

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Hakan hocam bisi sorcam bu 2013 sgk istatistikleri ne zaman cıkıyor ? Bildiğim kadarıyla 2013 sgk istatistikleri yayınlanmadı

Alper Turan Taşkın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Hakan Bey, Öncelikle Teşekkürler... " 6. buklet eklenmiştir.. " Burda ne demek istiyorsunuz! Pek anlamadım.
" buklet " nedir?...

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Hakan hocam bisi sorcam bu 2013 sgk istatistikleri ne zaman cıkıyor ? Bildiğim kadarıyla 2013 sgk istatistikleri yayınlanmadı
henüz yayınlanmadı.bakalım ne kadar doğru.hergün ölümlü kaza haberi veriyoruz buardan malesef.eğer yayınlanırsa soru cevap hazırlarız.

esasen canım çok sıkkın.bu mesleği icra etmek istiyorum ama yurtdışı maaşıma göre çok çok az maaşlar.piyasa ölü..örnek vereyim OSGB nin biri bana 3000 tl verdi.ekledi tam zamanlı ve 21 tane inşaat.bende dedimki arkadaş siz kafayı yemişsiniz sağolun dedim. o da sen beğenmiyorsun ama bizde çalışan A var dedi.dedimki A olmadan önceki meseleği neydi.o da biyolog dedi..ii dedim ben 575 işçiyi dünyanın en büyük pdh inşaatında çalıştırdım ve makine mühendisiyim (sahada 10 bin işçi vardı) o arkadaşa Allah yardımcı olsun.uzatmayayım bu gidişat hiçde iyi değil.A olduk ama sevinemiyoruz bu durumlardan.

murcelikel

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
henüz yayınlanmadı.bakalım ne kadar doğru.hergün ölümlü kaza haberi veriyoruz buardan malesef.eğer yayınlanırsa soru cevap hazırlarız.

esasen canım çok sıkkın.bu mesleği icra etmek istiyorum ama yurtdışı maaşıma göre çok çok az maaşlar.piyasa ölü..örnek vereyim OSGB nin biri bana 3000 tl verdi.ekledi tam zamanlı ve 21 tane inşaat.bende dedimki arkadaş siz kafayı yemişsiniz sağolun dedim. o da sen beğenmiyorsun ama bizde çalışan A var dedi.dedimki A olmadan önceki meseleği neydi.o da biyolog dedi..ii dedim ben 575 işçiyi dünyanın en büyük pdh inşaatında çalıştırdım ve makine mühendisiyim (sahada 10 bin işçi vardı) o arkadaşa Allah yardımcı olsun.uzatmayayım bu gidişat hiçde iyi değil.A olduk ama sevinemiyoruz bu durumlardan.

Anladım Turkiyede zaten en buyuk sıkıntı o Allah kolaylik versin ama zaten cogu patron isg de neymiş diye yaklastigi icin ve insan hayati bu ülkede çok ucuz oldugu icin durum böyle maalesef

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.