İsg Uzmanı Adayları İçin Güzel Bir Çalışma Yönetmeliklerin Özetleri

Konu, 'Soru Bankaları, Konu Özetleri, Hap Bilgiler' kısmında Emrah ULUTÜRK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mt_kimyager

mt_kimyager TÜİSAG Üyesi

emrah kardedş ellerine saglık.askerdeyiz ama bakmaya çalışıyoruz....

2. HakanBulut

HakanBulut TÜİSAG Üyesi

Allah razı olsun kardeşim askere gidicem nasıl not götürürüm diye düşünüyordum çok iyi oldu bu, emeğine sağlık :)

3. yakup zeytun

yakup zeytun TÜİSAG Üyesi

yeni yönetmelik degil demi eskisinden sorunluyuz ondan soruyorum

4. Soran Adam Hasan

Soran Adam Hasan TÜİSAG Üyesi

Elinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ertan4234

ertan4234 TÜİSAG Üyesi

Elinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş.

6. Serdal DEMİR

Serdal DEMİR TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, Mayıs ayında sınava girecek biri olarak sizlere sınav başarı oranları hakkında bilgisi olan varmı onu soracaktım. sınav başarı oranı için bazı söylentiler mevcut %20 gibi söyleniyor. Sizce nasıl...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ertan4234

ertan4234 TÜİSAG Üyesi

Selam Arkadaşlar Ekim sınavına toplam 11.000 üzerinde sınava giren arkadaş olmuş sınavı kazanan 4.760 başarılı olmuştur. Şu andaki sınav için 60.000 kişi başvuruda bulunduğu belirtiliyor. Türkiye'nin toplam iş güvenliği uzamını ihtiyacı 40.000 bahsediliyor.

Serdal DEMİR bu yazıya teşekkür etti.
  8. ertan4234

ertan4234 TÜİSAG Üyesi

Serdal Hocam merhaba Ekim 2012 sınavında c sınıfı için yazıyorum Bilişim Fuarında(CEBİT-2012) Çalışma Bakanlığının elemanları 11.000 üzerinde başvurunun olduğunu ve kazanan eleman sayısının 4.700 olduğunu en yüksek puanında yanlış hatırlamıyorsam 94-96 gibi olduğunu söylemişti. İyi geceler.

Serdal DEMİR bu yazıya teşekkür etti.
  9. ozanas

ozanas TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bır sey sorucam..asbestle calışmalarda saglık kontrollerı 3 yıl mı 2 yıl mı? Emrah uluturk un yayınladıgı yonetmelıkte 3 dıyor..fakat yenı yonetmelıkte 2 dıyor..acvıl ıhtıyacım var cevaba...

10. Emrah ULUTÜRK

Emrah ULUTÜRK TÜİSAG Üyesi

Arkdslar ben bu ozetleri 13 mayis 2012 sinavina hazirlanirkn olustrmustm. Degisiklikler olabilir

11. FUNDA TURAN

FUNDA TURAN TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşlar yönetmelik harici ne çalışmak gerekli? ve dökümanı olan varmı?

12. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

6331 sayılı kanun haziran 2012 de çıktı zaten siz özeti daha önce hazırlamışsınız. Kanun çıktıktan sonra hemen hemen yönetmeliklerin hepsi yeniden yayınlandı.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica