İsg Uzmanı Olmalı Miyim ?

Aras Kocatepe

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaslar isg uzmanı olmak artık doğru bir karar değil mı ? Bu mesleği yapmak isteyenler bırakıp başka is mı yapsınlar ? Bu iste ısını düzgün yapan para kazanıp evini gecindiremez mı?
Öğrenciyim o yüzden. Soruyorum k bakmayın

volkancoskun

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bu işe hiç başlamadıysanız TMGD ye yönelin şuan çok açık var ve danışman sayısı az isg nin ilk yılları gibi

YFŞ

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaslar isg uzmanı olmak artık doğru bir karar değil mı ? Bu mesleği yapmak isteyenler bırakıp başka is mı yapsınlar ? Bu iste ısını düzgün yapan para kazanıp evini gecindiremez mı?
Öğrenciyim o yüzden. Soruyorum k bakmayın
İnsanların seçeceği mesleği sevip bir ömür mutlu olduğu işi yapmasından daha güzel ne olabilir ki? Sevdiğiniz meslekten para kazanmama gibi bir durum olacağını sanmam. Çünkü mesleğini seven işini düzgün yapar, işini düzgün yapan kişilerde hayatını huzurlu ve mutlu bir şekilde devam ettirir. Maddi olarak kazancınız harcamalarınızdan fazla ise birikim yaparsınız aksi durumda da kazancınız yetersiz gelir borçlu olursunuz. Neticede beklentinize bağlıdır. Seçiminizi de ona göre yaparsınız. Başarılar dilerim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.