Tartışma : İsg Uzmanının Bilirkişi Olması İçin Lisans Mezunu Olmasına Gerek Var Mıdır?

arzu_çelik

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar ben İSG teknikeriyim. 3 yıl 6 aydır İSG UZMANLIĞI YAPIYORUM (C) BİLİRKİŞİ OLMAM İÇİN
ŞARTLAR NELERDİR??

1- LİSANS şartı var mıdır?
2- yoksa İSG UZMANI olmam bilirkişilik için yeterli midir?

uzmanlarımız veya bilirkişi arkadaşlarımız yanıtlarsa sevinirim.

şimdiden teşekkür ederim

trapezuslu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar ben İSG teknikeriyim. 3 yıl 6 aydır İSG UZMANLIĞI YAPIYORUM (C) BİLİRKİŞİ OLMAM İÇİN
ŞARTLAR NELERDİR??

1- LİSANS şartı var mıdır?
2- yoksa İSG UZMANI olmam bilirkişilik için yeterli midir?

uzmanlarımız veya bilirkişi arkadaşlarımız yanıtlarsa sevinirim.

şimdiden teşekkür ederim
Lisans yazmıyor, sadece uzmanlık alanıyla ilgili diploma, belge, sertifika vb. diyor.

Ekli dosyalar

• hukuk_ilan.pdf
    213.9 KB · Görüntüleme: 154

arzu_çelik

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bu ilanda da lisans yazmıyor. sanırım alanında uzman olmak ve meslekte 3 yıl tecrübeli olmak yeterli sanırım.

Ekli dosyalar

• _merged (10).pdf
    1.5 MB · Görüntüleme: 58

serkan malçok

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
fiili olarak isg uzmani olarak en az 5 yil deneyim şarti var bilirkişilik için. eylül-ekim gibi adalet bakanliği bilirkişilik daire bşk nin sitesini takip edin. ilan verildiğinde başvuru yaparsiniz. seçilirseniz 3 yil sure ile bilirkişilik yaparsnz. eskiden 3 yil deneyim yeterliydi ama son çikan bilirkişilik yasasinda 5 yil deneyim istiyor. kolay gelsin şimdiden

arzu_çelik

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
fiili olarak isg uzmani olarak en az 5 yil deneyim şarti var bilirkişilik için. eylül-ekim gibi adalet bakanliği bilirkişilik daire bşk nin sitesini takip edin. ilan verildiğinde başvuru yaparsiniz. seçilirseniz 3 yil sure ile bilirkişilik yaparsnz. eskiden 3 yil deneyim yeterliydi ama son çikan bilirkişilik yasasinda 5 yil deneyim istiyor. kolay gelsin şimdiden

çok teşekkür ederim serkan bey iyi çalışmalar

Aykut Gümüş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Deneyim süresinin kanıtı nasıl sağlanıyor acaba sigorta hizmet cetveli mi ? İSG Katip çıktıları mı ? Fiili çalışma hesaplamasıyla mı ? tam bilgiye sahip olan paylaşabilir mi acaba ? Teşekkür ederim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.