Isg Uzmanlarının Sigorta Şirketi Ile Anlaşması Sağlanabilir Mi??

selen aslan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Değerli İsg Uzmanları bildiğiniz gibi oluşabilecek iş kazaları sonucunca iş güvenliği uzmanlarının da maddi cezalara çarptırılma riskleri bulunmaktadır. Ancak bu miktarları ödeme zorluğu çekmememiz için değerli Dernek çalışanları acaba sigorta şirketleri ile uygun şekillerde sözleşme imzalayarak uygun fiyat aralıkları belirlenerek Uzmanların koruma altına alınması mümkün olur mu??

Günkut

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bizim yani İş Güvenliği Uzmanlarının yaptırması gereken "Mesleki Sorumluluk Sigortası" adlı sigorta şu an büyük ve bilindik sigorta acenteleri tarafından başlatılmamıştır. 2014 Ocak ayı gibi başlayacaklarmış. Küçük, adı sanı belli olmayan sigorta şirketlerine bu konuda itibar etmeyin.

YUSUF ERDEM

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Değerli İsg Uzmanları bildiğiniz gibi oluşabilecek iş kazaları sonucunca iş güvenliği uzmanlarının da maddi cezalara çarptırılma riskleri bulunmaktadır. Ancak bu miktarları ödeme zorluğu çekmememiz için değerli Dernek çalışanları acaba sigorta şirketleri ile uygun şekillerde sözleşme imzalayarak uygun fiyat aralıkları belirlenerek Uzmanların koruma altına alınması mümkün olur mu??

YUSUF ERDEM

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Selen Hanım;
6331 e ve c sınıfı uzmanların B sınıfına B sınıfı uzmanların A sınıfı uzmanların bakabileceği yerleri de içine alan düzenlemeleri de kapsayan Büyük bir firmanının geniş teminat yelpazesine sahip İşGüvenliği Uzmanlığı Mesleki Sorumluluk sigortası mevcuttur. *Reklam içerikli kesildi*

YUSUF ERDEM

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Özelden yazabilirim.

M

miner ATA

Guest
arkadaşlar mesleki sorumluluk sigortası olarak bilinen sigortalar uzun yıllardır yapılmaktadır. benim de bu sigortam var. genelde bu sigortalar çift taraflı yapılabiliyor yani hem siz kendi nam ve hesabınıza yaptırabilirsiniz hemde aynı şekilde işyeri de sizin adınıza yaptırabilir (işyerinin sizin adınıza yaptırdığı sigorta sizden kaynaklanan bir hata durumunda kendi firmasını garanti altına almak için). Ancak her şey ballı kaymaklı değil tabi... :))))))

şimdi kaza durumuna gelelim.....size rücu edilecek maddi manevi hususlarda sigorta şirketi eğer sizden kaynaklanan bir hatayı tespit ettirirse ki kesin ettirmek için bir sürü yol deneyecektir. muhtemelen de bulur ve para ödemez. bu şuna benzer alkollü araç kullanıyorsun sonra gidip kaza yapıyorsun eeeeee sonrada sigorta benim arabamdaki hasarı yada benim hastane masraflarımı öder diyorsun.... sizce ödermi???????? bunu da bilin. sigorta şirketi sizden ücreti alır ama kaza durumunda ödeme yapmaya bilir.

selen aslan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
benim de söylemek istediğim zaten bu biz dernek üyeleri olarak organizasyonel bir yapı halinde tek bir şirket ile anlaşmamız durumunda derneğin bu konuyu incelemesi esasen benim fikrim değerli dernek çalışanları ne düşünür bilemiyorum herkesin tek tek sigorta şirketi ile anlaşmasındansa toplu olarak bir firmadan hizmet almak yani??

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.