İSG Uzmanlık Sınavı ve ALES aynı gün!

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Mert Fatih Kesgin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Hem iş Güveliği Uzmanlığı, hem de ALES'e girmeyi planlıyor muydunuz?

1. Evet

91,7%
  2. Hayır

8,3%
  1. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bildiğiniz gibi 13 Mayıs günü hem Uzmanlık sınavı hem de ALES İlkbahar dönemi sınavı var. Herhangi bir tarih değişikliği söz konusu mu? Bu konuda bilgisi olanlar buraya yazabilirse memnun olurum. İyi çalışmalar herkese.

2. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

birisinin yeri değişecekse bu bizim iş güvenliği sınavı olur gibime geliyor....daha önce sohbet kısmında konusu geçmişti ancak bi gelişme yok sanırım......bu arada foruma hoşgeldiniz sayın fatih bey....

3. orhan veli

orhan veli TÜİSAG Üyesi

ben eğitim aldığım kuruma sordum. değişiklik olmayacak dediler . büyük ihtimalle aynı gün olacaklar.

4. nalan

nalan TÜİSAG Üyesi

İSG sınavı genelde cumartesi günü yapılıyor. 13 mayıs pazar gününe geliyor.. ??

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Bundan bizden başka kim haberdar ki?Bir bakılır bir araştırılır.O gün osym ye bakılır meb e bakılır.Bizden başka bu konuyu bilen de yoktur.Çünkü herşeye kulaklarını tıkamışlardır.arayın öyle bir şey mi var denilir.zaten üsttekilerin de haberi olmaz.

6. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

Nalan hanım yazmasa 13 mayısı cumartesiye geliyor biliyorum . sınav pazarmış hayırlı olsun. :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. caner.karagöz

caner.karagöz TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşlar çakışıyo ve değişmeyecekmiş.
    çünkü igu sınavı pazar gününe alınsın diye OSGB'ler çok baskı yapmış. muhtemelen seneye artık farklı tarihe ayarlarlar.
    yani bu sene bize geçmiş olsun.

8. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar çalışma bakanlığını aradım. 13 mayıs 2012 saat 10:00 da sınavımız hayırlı olsun. Yazısı gerekli yerlere gönderilmiş bile.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica