Isgdem Kursuna Gidememem Ve Sürekli Ücreti Talep Etmeleri?

gnsbzmicn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
herkese iyi günler. ben size kısaca durumu özetliyeyim ve yorumlarınızı bekliyorum.
İSGDEM bursa kursu icin 13 ocak örgün egitimi baslayan kursa kaydımı yaptırdım. fakat askerlik benim subata kadar ertelemeliydi ve ben kurs bitiminde gelip onu halledicektim. ocak 8 gibi beni asker subeden arayıp yasa degistigini ve ocak sonuna gelmeden halletmem gerektigi soylendi. bende mecburen asker sube ve hastane arasında kosusturdum cunku kursa gitmeden halletmezsem kacak durumuna düsücektim. oyleki ben örgün egitim baslamadan arayıp kursu bilgilendirdim ve birsey soylemediler. ben o tarihten beri ankarada ugrasıyorum.ankara asker hastanesine sevk verildi tekrar samsuna gönderildim derken islemlerim daha dün bitti. örgün egitim baslayalı 1 haftadan fazla oldu ve uzaktan egitimede tam olarak giris yapamadım. 13 ocaktada aradılar durumu belirttim peki deyip kapadılar ve bugun kurstan birisi arayıp muhasebenin parayı talep edicegini soyledi ve tüm sinirim bozuldu. sonucta kendi arzumla kurstan ayrılmadım isterseniz raporlarımı yolliyim dedim birseyler soyleyip kapattı. Böyle birsey mümkün müdür ? hizmet almadıgım halde benden bu parayı talep edebilirler mi ? simdiden tesekkür ederim.

gnsbzmicn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
boyle birsey mumkun mu yardim ediniz lutfen?

misg

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Hizmet yoksa elbette ücret olmaz, üstelik geçerli mazeretleriniz var. Muhasebeciler belli, düz mantık gelir -gider , borç - alacak ... :) Bence muhasebe değil de daha yetkili biriyle görüşün.

ihsancan bicer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
böle bşy olması aslında imkansz :) bende isgdem e gittm iyilerdir , siz muhasebeciden ziyade burcu var teli o açar açmazsa onu isteyn durumu anlatın o bşyler yapar :) ....

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.