Isgfrm Ailesinin Popülaritesi Gün Geçtikçe Artiyor

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında leyla tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. leyla

leyla TÜİSAG Üyesi

Bugün Milliyet gazetesinin web sitesinde Milliyet Blog yazarı Sn. Hüseyin Okan Durmuş, bugünkü “Bir günde 4 iş kazası & 4 Ölüm” konulu yazısında Türkiye’deki iş kazalarına değinmiş ve forumumuzda paylaşılmış dört iş kazası haberini blogunda kullanmış olduğunu okudum.
    Sn. Hüseyin Okan Durmuş 'un yazısı için http://blog.milliyet.com.tr/Bir_gunde_4_olumlu_is_kazasi/Blog/?BlogNo=372487&ref=milliyet_anasayfa

Ayrıca, google arama motoru üzerinde “İş Kazası Haberleri” şeklinde yapılan aramalarda forumumuz diğer sitelerin önünde ilk sırayı almaya başlamıştır.
    Forumumuz tüm üyelerimizin katılımı ile günbe gün, daha gelişmekte ve popülaritesi artmakta; aynı zamanda İSG konusunda bir kütüphane olma yolunda emin adımlarla ilerlemesine devam etmektedir.

yaseminaytekin, mervea., Okan67 ve 6 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. leyla

leyla TÜİSAG Üyesi

Bu anlamda emeği geçen tüm arkadaşlara ben kendi adıma teşekkür ederim.....Ayrıca site yöneticimiz Kaan bey başta olmak üzere tüm yönetim grubuna da teşekkür ediyorum...Daha büyük başarılara...;)

mervea. ve Tolga_34 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

Evet..ailemiz gün geçtikçe büyümekte...ben de tüm üyelerimize teşekkürlerimi sunar,çalışma hayatında başarılar dilerim....:alkış::alkış::alkış:

4. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

önlemek ödemekten daha ucuz ve insalcıldır, çalışmaya,üretmeye devam

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar,
    Geldiğimiz noktada yönetim gurubumuzun ve aile üyelerimizin katkısı çok büyüktür.
    Yönetim kadromuzu ve aile üye sayımızı büyüterek daha güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum.
    Şuana kadar yaptıklarımız yapmak istediklerimizin %10 'unu anca oluşturmaktadır.
    Hep birlikte ülkemiz için yapacağımız daha çok işimiz var.
    Bu başarıda emeği geçen tüm yönetim kadromuza ve bütün aile üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim.
    Sizlerle daha güçlüyüz...

mervea., Cem AKBULAK, Tolga_34 ve 5 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica