Duyuru Isgfrm Çalışma Grubuna Sizde Katılmak Ister Misiniz?

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Çalışma grubumuza katılacak gönüllü arkadaşlarımızın başvurularını buradan bekliyoruz.Saygılar ve sevgiler.

Sancak ve ISG-isg bu yazıya teşekkür etti.
  2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar,
    ISGfrm ailesinin temelini atan ve çekirdeğini oluşturan çalışma grubumuz, kendini iş güvenliğine ve iş sağlığına adamış, bu yolda bilgi vermeyi ve bilgilenmeyi misyon edinmiş arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Sitemiz 1.Yaşını doldurmuştur.
    1 sene içerisinde hiç bir forumun yapamadığını ISGfrm yaparak her ay yaklaşık 2000-3000 yeni üyesiyle büyümesini sürdürmüştür.

Üyelerimizden gelen mesajlardan bu büyümedeki en büyük nedenleri;
    - Forumda yazılan her mesajın çalışma grubumuzdaki arkadaşlarımız tarafından okunması,
    - Paylaşımcı üyelerimizin ve çalışma grubumuzun değerli paylaşımları,
    - Gündemi takip etmemiz ve tarafsız bir yol izlememiz,
    - Forum olmaktansa bir topluluk, bir aile olmayı benimsemiş olmamız,
    - Düzenlediğimiz ve katıldığımız sosyal aktivitelerle sanallıktan çok canlı ve hayatın içinde olmamız,
    ...
    şeklinde daha bir çok maddeden oluşmaktadır.
    Geldiğimiz nokta açıkçası daha yolun başıdır. ISGfrm olarak hayata geçireceğimiz bir çok projemiz bulunmaktadır.

ISGfrm çalışma grubuna katılarak bu projelerde bizi destekleyecek ve katkıda bulunacak İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda deneyimli arkadaşımızı aramızda görmekten gurur duyacağımızı bildirmek isterim.

ISGfrm çalışma grubuna katılmak isteyen arkadaşlarımızdan ricam;

Ad Soyad :
    Mezun olduğu üniversite bölümü :
    Şuan hangi sektörde hangi pozisyonda çalıştığı :
    İş Sağlığı ve İş Güvenliğindeki tecrübe süresi :
    ISGfrm ailesinde hangi konularda katkıda bulunmak istediği :
    İkamet ettiği il :

şeklindeki bilgileri bana özel mesaj göndermelerini dir.
    Çalışma grubumuzda olup bizimle birlikte yürümek isteyen arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.

Saygılarımla,

rsavlu, Gökmen TAK, rs_6 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. rsavlu

rsavlu TÜİSAG Üyesi

Merhaba Kaan Bey
    Ad soyad:Rana Savlu
    Ege tip 1986 mezunuyum. Antalyada Turizm ve Isyeri Hekimi olarak MMS adli sirkette calisiyorum. 1998 den beri cesitli Otellerde calistim. Sizlere nasil bir katkida bulunabilirim bilmiyorum.Ancak ben de burada olmayi istiyorum. Yapabilecegim birseyler olursa elimden geldigince yardimci olurum. Emekleriniz icin tesekkurler.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica