Etkinlik Isgfrm Isaf Fuarında 20-23 Eylül 2012

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ali haydar

ali haydar TÜİSAG Üyesi

taner bey yardım için geleceğim sizi orada yalnız bırakmayalım:)

2. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

merhaba bugun çasgemin eğitimi katıldım 15.00 dan sonra standı ziyaret etme fırsatım oldu. nasıl olduysa stand başıma kaldı, bir anda kendimi broşur dağıtırken buldum.

izlenimim şöyle; bizi zaten takip eden arkadaşlar oldukça memnun forumdan iyi dileklerini ilettiler.

bizden haberi olmayanlara, broşür verince, sektörle alakalılar ise çok memnun kaldılar. foruma gireceklerini belirttiler. bir eksiği doldurduğunu belirttiler.

kendi adıma Kaan Beye teşekkürlerimi sunuyorum. çok güzel bir iş yaptı, bizi bir araya topladı.

yarın aksilik olmazsa fuara tekrar gideceğim ögleden sonra; taner bey ile tanışmaktan çok memnun olurum.

3. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

Sadece Tamer Bey ile mi? :p

Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
  4. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

Üyelerin İSGfrm Standı önünde çekilmiş fotoğraflarını yayınlamasını istiyorum böylece avatarlarını bildiğimiz üyelerin kendilerini de görmüş oluruz..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

igu konya
    DSCF1451.JPG

6. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

esat 1903
    DSCF1450.JPG

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

DSCF1449.JPG
    soldan sağa: atılay,gürsel, koceli isg, levent, igukonya

KOCAELİİSG ve Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
  8. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

1 saat sonra görüşürüz arkadaşlar

9. ISG-isg

Şu an itibari ile sitemiz üye olup standımızı ziyaret eden arkadaşlarımızın sayımız 164. (Tabi bunlar kayıt altına alabildiklerimiz, muhtemelen daha fazlasıdır) Fuar sonrasında standımızı ziyaret eden üyelerimizin isimlerini buradan açıklayacağız.

Kaan SAKA ve Levent KAVLAK bu yazıya teşekkür etti.
  10. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar selam,bu fuarda olmamız ve sanal ortamdan gerçek hayata onbin üyenin sesi olarak çıkmamız emin olun fuardaki herkesi şaşırttı.Kelimenin tam anlamıyla herkes şok oldu.Bana fuarda olduğum süre içinde hep şu souryu sordular.İSGfrm buda ne böyle? websitesinden fuar katılımı olur dediler.Sanki websitesindeki insanlar sanki matrixdeki ajan smith ve arkadaşlarıymış gibi.Dedimki bi,z gerçeğiz ve yaptığımız işlerde gerçek .İnsanların şaşkınlığı ilk günden itibaren geçmeye başladı çünkü biz ordaki en gösterişsiz ama en güçlü aile olarak dimdik ayakta durduk.Parayla pulla gelmedik oraya, 2 metre branda ve 1000 tane broşür vardı görünenen ama arkamızda 10.000 kişinin ruhu vardı.Bunu göremediler başta ama bunu göstermeye başladıkça insanlar inanılmaz bir gıptayla bizi dinlediler ,kutladılar ve çoğu ailemizin yeni üyesi oldular.İş dünyasından bir çok isimle tanıştık,fuardaki herkes bizi tanıdı.Kıskananlarda oldu muhakkak ama biz fuarın dediğim gibi en fakir ama bilgelik yönünden en zengin standı olarak herkesi çok ama çok şaşırttık.Biz insanları şaşırtmaya devam edeceğiz.Yeterki içimizde birer yumak olmaya devam edelim.Fuar boyunca edindiğim izlenimlerden şunu anladım,bizim bir çok işyeri hekimi üyemiz var ama kendilerini saklıyorlar.Sayın işyeri hekimi arkadaşlarımız,ağbilerimiz,ablalarımız,kardeşlerimiz lütfen bize katkıda bulunun .Standtaki flamanın baş köşesinde işyeri hekimleri diye yazdırdk.Bunu bir çok hekime gösterdim ,çoğu gözlerine inanamadı ve üye olduklarını ve çevrelerine hekimlere verdiğimiz değeri anlatacaklarına dair söz aldık.Fuarın ilk günü gerçekten çok yalnızdım amaı sonradan Merve Aydoğan,Dilek Altınok hızır gibi yetiştiler ve beni resmen kurtardılar adeta çünkü açlıktan ölmek üzereydim. 2.gün Mahmut özüm ve esat 1903 kardeşim çok faydalı oldular.Kendilerine çok ama çok teşekkür ederim.Kaan saka ve taner karaçaylı kardeşlerimde telefonla arayarak sürekli bana destek oldular.2 gün kalabildim standta perşembe ve cuma,cumartesi günü taner karaçaylı,rasim ,esat1903 kardeşlerimde yine mücadeleye devam ettiler ve ellerinden geleni fazlasıyla yaptılar.Taner beyle konuştum ve ayaklarına kara sular indiğini ailemiz için kanının son damlasına kadar nasıl savaştıklarını anlattı.Kendilerine yürekten teşekkür ediyorum.Arkadaşlar biz birer aileyiz ve bu ailede herkes eşit.Bu sitenin sahibi ne benim,ne sen ne de o.Bu site herkesi aşmış durumda .Aldı başını gidiyor ,gençler çok cevahir ,sitenin çok kısa zamanda türkiyede çok popüler olması kaçınılmaz olacak. Biz büyüdükçe ilgide büyüyecek.Yakında Ankarada İSGFRM için bir tanıtım faaliyeti düzenleyeceğim.çok yakında yeni bir sürprizle olmak dileğiyle.Yarın fuarın son günü şimdiden orada mücadele edecek arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

ECE, KOCAELİİSG, Taner KARAÇAYLI ve 6 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Levent bey merhaba,
    Öncelikle bildiğiniz gibi ISAF fuarına son dakkika sizin attığınız golle katılmayı başardık.
    Bu golü atmakla yetinmeyip fuarın açıldığı ilk iki gün hiç bir beklentiniz olmadan ISGfrm ailesi için broşürler dağıttınız, görüşmeler yaptınız, ailemizi herkese anlattınız ve ...
    Taner beyde hakeza Hataydan kalkıp İstanbula C.tesi günü geldi ve yine hiç bir beklentisi olmadan sizin bıraktığınız yerden bayrağı aldı ve devam etti. Yine fuar zamanı sizlerle telefonda görüştüğümde bir çok üyemizin gelip stand da sizlerle beraber broşür dağıttını ve ailemizden haberdar olmayan arkadaşlarımıza tanıtım yaptığını bildirdiniz.
    Emekleriniz en başta size ve Taner beye, akabinde sizlere yardımcı olan, Merve Aydoğan, Dilek Altınok, Mahmut Özüm, Esat bey, Rasim bey, Atılay beye ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
    Biz bir internet sitesi değiliz, biz bir aileyiz, biz bir kütüphaneyiz, biz bir yardım timiyiz, biz iş sağlığı ve güvenliği topluluğuyuz. Kanlıyız ve canlıyız. Sanal üyelerle şişirilmiş bir popülasyonumuz bulunmamaktadır. Ailemizdeki herkes paylaşımcı ve yardım severdir.
    Biz öyle bir aileyizki ailemize bir önceki gün katılan arkadaşımız bir sonraki gün standımıza gelip bizimle birlikte broşür dağıtmaya başlıyor.
    Bu müthiş birşey. Bunu da fuarda en iyi şekilde gösterdiğiniz için tekrar herkese teşekkür ederim.
    Daha yolun başındayız ve yapacağımız çok şey bulunmakta. Çalışmalarımız sizlerden aldığımız destekle tam yol devam edecektir.
    Tüm aile üyelerimize saygılarımı sunarım.
    İyiki varsınız.

12. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Levent Bey;
    Sonsuz teşekkürler.Elinize kolunuza yüreğinize sağlık.Siz 6 saatlik yoldan işinizi bırakıp gidip Elinizden gelenin üstünde bir çaba gösterdiniz.Ve ben İzmit teyim.2 saat mesafedeyim.Daha gidemedim.Bugün son günü.Yola çıkamadım.Şantiyedeyim.Utanıyorum.Çok üzgünüm.Orada olmam gerekirdi.
    Hatay dan gelen Taner Bey e, Merve Hanım a Dilek Hanım a Mahmut Bey e Esat Bey e Rasim Bey e bu forumda bize fırsat veren Kaan Bey e ve oraya adım atan herkese çok teşekkür ederim.Bu işi gönül rızasıyla yaptınız.Gönül rızasıyla buradayız.Çıkarsız yapılan işlerin karşılığı manevi olarak çok büyüktür.

13. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

Atılay arkadaşımızı unutmayalım,,c.tesi günü tüm gün stanttaydı...

Taner KARAÇAYLI, atılay, Kaan SAKA ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  14. mervea.

mervea. TÜİSAG Üyesi

Keşke fuarın her günü stantda olabilsyedim daha fazla yardım edebilseydim. Dün gelmeyi çok istedim ama olmadı rahatsızlandığım için gelemedim ama gönlüm oradaydı. Fuardaki en güzel ruh bizim standa aitti hatta diğer stantdaki arkadaşlarım sitemle niye hep buradasın dediler. Orada olmak çok mutluluk vericiydi. Tüm ailemize teşekkür ederim. İyiki varsınız isgfrm ailemmm :)

15. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli arkadaşlar,
    Ben de Merve arkadaşımın dileklerine aynen katılıyorum, keşke daha fazla zaman ayırabilseydim ama maalesef elimden bu kadar geldi.
    Bu oluşumda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler diliyorum. Bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum :).

16. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Mahmut kardeşim Atılay kardeşimin 2 ismi gibi hatırlıyorum diğer ismi yani ilk ismi Rasim olabilir gibi geliyor bana.

17. ISG-isg

100_1933.JPG

Mehmet Emin DİNCEL ve Kaan SAKA bu yazıya teşekkür etti.
  18. ISG-isg

100_1939.JPG

igu konya, Mehmet Emin DİNCEL ve Kaan SAKA bu yazıya teşekkür etti.
  19. ISG-isg

100_1940.JPG

3M ORADAYDI...

20. ISG-isg

100_1941.JPG

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica