Etkinlik Isgfrm Isaf Fuarında 20-23 Eylül 2012

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

Dilek Hanım KKDmatik bana pek ekonomik gelmedi... KKD konusunda büyük sıkıntı yaşayan ve işçi sayısı 2000 den fazla olan yerlerde belki mantıklı ama günümüz şartlarında iş güvenliği uzmanına 750-1000 TL verilirken KKDmatik için ortalama aylık 3.000 TL bana çok geldi... Sordum ben,epey muhabbet ettik, Belli bir miktar KKD alınca kira ücreti alıyomusunuz hala diye evet denildi... kirası 300-350 euro civarında aylık...3 yere koysanız 3.000 TL aylık... içindeki KKD yi de bu firma satıyor...dolayısyla aylık 5.000 TL ve üzeri gibi bir rakam belirleyip o kadar KKD kullanımında makine kirası almamalılar bence...

Yangın söndürücüler de de bir fırlatma olayı var...(eğer köşedeki stantdkiyse)...algılayınca 20 metre fırlatıyor falan... bu fırlatmalar esnasında orada olan işçi olursa ne olacak? tepeden püskürtünce altta işçi varsa ne olcak ,,bişe göremez,kaçamaz... görevlilerle konuşmadım ben detay almadım ama aklımda da kaldı bu sorular?? siz konuştuysanız açıklarsanız sevinirim...

2. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Merhaba,
    KKdmatik için benim konuştuğumda kiralama ücreti 175 EU idi, taleple artmış galiba :p, dediğiniz doğru kalabalık fabrikalar için uygun olabilir.
    diğer yangın bombasına gelince, anlatımını içeren cd aldım, en kısa zamanda inceleyip paylaşmaya çalışacağım.

Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
  3. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

Öncelikle böyle fuarların olması ülkemizdeki İSG konusunun önemini vurgulamaktadır.Fuara katılmak çok istesemde istanbulda bu fuarları ülke geneline yaygınlaştırsalarda bizde katılsak çok iyi olurdu.Ben konyada böyle İSG üzerine geniş katılımlı fuarlar olmasını çok istiyorum.İnşallah olurda bizde katılırız aynı zamanda sanayi ve kuruluşlarımızda İSG yi tanır.

4. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

isgfrm ismini ulusal platformda duyurmuştur...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

Konya sarması ve mevlana şekeri de kendini ulusal platformlarda duyurmuştur...:D

6. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar bundan sonra İSGfrm Ülkemizde İSG dünyasında saygın insanların oluşturduğu bir toplululuk olma yolunda ilerlemeye devam edecektir.Biz zaten İSGfrm ailesinin gücünü biliyorduk.Çünkü biz gücümüzü birbirimize olan inancımızdan alıyorduk.Bu inancı hiç yitirmeden ve gücümüzü hergün artan üye sayımızla artırmaya devam edeceğiz.Ülkemizdeki tüm İSG gönüllülerini İSGfrm çatısı altında toplamaya devam edeceğiz ve bu çatı altında ülkemizdeki çalışan tüm kardeşlerimize kol kanat germeye devam edeceğiz.Fuarlarda ,seminerlerde ,konferanslarda ve İSG dünyasına ait heryerde kendimizi göstermeye ve bu sektöre tüm yüreğimizle hizmet etmeye devam edeceğiz.Bu fuar İSGfrm ailesinin gerçek hayatla ilk buluşmasıydı.Bundan sonrakiler inşallah daha güçlü olacak
    ve daha fazla ses getirecektir.Eksiklerimizi görme açısından iyi bir sınav oldu .Bu ailenin tüm üyelerine desteklerinden dolayı yürekten teşekkür ederim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Kaan SAKA, Taner KARAÇAYLI ve mervea. bu yazıya teşekkür etti.
  7. ISG-isg

Mahmut Bey benim kartvizit üzerinde adresim var:) bir kargo yaparsan şu konya sarmasından çok iyi olacak:)

şaka bir yana getirdiklerin sayesinde standımız daha bir tatlandır teşekkürler

8. ISG-isg

size ne kadar teşekkür etsek azdır Levent Bey

mervea. bu yazıya teşekkür etti.
  9. ISG-isg

10. ISG-isg

ürün ile ilgili NIMCA Türkiye Hasan Bey ile görüşebilirsiniz

11. antman911

antman911 TÜİSAG Üyesi

bir dahaki sefere