Işinize Yarayabilir .. ( Myo Iş Sağlığı Ve Iş Güvenliği Programı Katkısıdır )

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında Şahin IRMAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Şahin IRMAK

Şahin IRMAK TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar burada işinize yarayabileceğini düşündüğüm kendim hazırlamış olduğum bir kaç dosyayı paylaşmak istiyorum ..

Şahin Irmak
    Düzce Üniversitesi
    İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği programı

Ekli Dosyalar:

Bakkal, halime, pulku ve 15 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Şahin IRMAK yaptığın çalışma çok güzel...

Sen ve senin gibi iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda meslek yüksek okullarında bu işin eğitimini almış ve alan arkadaşların bilgilerini bu platformda paylaşmaları sizin değerinizi artıracaktır, bu konuda farkınızı göstermelisiniz...:evet:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde bulunan öğretim görevlilerimizin de katkılarını bekliyoruz, lütfen bizlere faydalı olacak bilgiler verin...

Özlen Bakanay bu yazıya teşekkür etti.
  3. Şahin IRMAK

Şahin IRMAK TÜİSAG Üyesi

inşallah elimden geldikçe adanada yapılacak olan konferansa yönelik bir çalışma hazırladık bunun gibi toplam 40 proje daha var bakalım hangisi ne olucak aramızdaki yarış var bi nevii :) ben ÇSGB İSGÜM stajeridim ayrıca ilerleyen zamanlarda staj bilgilerimide paylaşabilirim ölçümler vs. konular hakkında sizin gibi tecrübelerede bizim ihtiyacımız var :)

Özlen Bakanay ve ATURAN bu yazıya teşekkür etti.
  4. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Çalışmalarının ve başarılarının devamını dilerim. Bizlerde elimizden geldiği kadar sizinle tecrübelerimizi paylaşmaya çalışacağız...:evet::)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Özlen Bakanay ve Şahin IRMAK bu yazıya teşekkür etti.
  5. emrhoztas

emrhoztas TÜİSAG Üyesi

şahin bey yapmış olduğunuz çalışmalar ve bunu samimi bir şekilde paylaşmanız çok güzel başarılar :)

6. Şahin IRMAK

Şahin IRMAK TÜİSAG Üyesi

Rica ederim birbirimize yardımcı olmak lazım yaygın bi bölüm değiliz farkındayım ama birlikten kuvvet doğar :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica