Soru : Isitme Kaybi

• Konbuyu başlatan izmir35
  • Başlangıç tarihi
I

izmir35

Guest
Merhaba,

Ben is guvenligi uzmaniyim. Oncelikle iyi calismalar dilerim. Bir konuda cok acil yardiminiza ihtiyacim var eger cevap verirseniz cok mutlu olurum. Bugun bir isyeri ile gorusme yaptik. Kimya ile ilgili bir Tehlikeli sinifta yer alan bir isletme. Ben kronik otitis media hastasyim. sol kulagimda 33 db iletim tipi isitme kaybim var. sag kulagimdan da 1.5 ay once orta kulak ameliyati olarak orta kulagim protez olarak degistirildi. ise giris muayenelerinde sorun olur mu? Lutfen yardim edin..

manchestain

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ise giris muayenesi oluyor orda sıkıntı olabilir odyo testinde

erkanersoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu saglik durumu yapacagin isi etkileyecek duzeyde degilse bir sorun teskil etmez fakat bu durum isverenden isverene degisebilir. Yapilan ise giris muayenesi o anki saglik durumunu tespit ederek ise uygunlugunun yani sira ilerleyecek gunlerde sagliginda olusabilecek durumun takibi icin yapilir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.