ISO 9001:2008 Türkçe Standart

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
ISO 9001:2008 Standartı ilgili sormak istediklerinizi bu başlık altında sorabilirsiniz.

worgreymon

Üye
TÜİSAG Üyesi
merhabalar ben ıso 9001 belgesi katılım ve başarı sertifikası aldım bunun yanında iç denetçilik belgeside verdiler. bu belgeler geçerlimidir? geçerliyse hangi alanlara yönelebilirim çalışmak için? şimdiden teşekkürler

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba bu belge ile çalıştığınız firma içerisinde ki iç tetkiklre denetçi olarak katılabilirsiniz. Belgeleriniz tabi ki geçerlidir. Eğer dış denetlemelere gitmek isterseniz Baş denetçi eğitimlerine katılıp sınavından başarılı olmanız gerekmektedir.

alpbey

Üye
TÜİSAG Üyesi
Tabi bas denetci sertifikasi aldiginizda... 20 gun aday +15 gun denetci olarak atanmaniz lazim.. Ve bi bas tetkikcinin onayi....
Tanidik yoksa kolay atlatilan bir surec degil...
Ayrica ea kodunuzunda genis olmasi lazim...

Adem Kose
Bas tetkikci
C iş Güvenliği Uzanı
Örnek Egitim A.S

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Evet Alp Bey'in dediği şekilde birde staj süreci var. Fakat bu işi yapmak isterseniz firmalar yardımcı oluyorlar.

selçuk kara

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar,

ISO 9001 iç denetçi belgesi alabileceğimiz güvenilir bir kurum tavsiye edebilecek olan var mı?

Kimi kurumlar bu eğitimi 3 günde 300TL'ya kimileri ise 600-700 TLye veriyor.Neye Dikkat etmeliyiz bu konuda

zeynep ak.

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Baş denetçi olarak atanmak için beş yıl iş tecrübesinin mi olması gerekmekte?

DHeMLy-CHaY

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
Merhabalar,

ISO 9001 iç denetçi belgesi alabileceğimiz güvenilir bir kurum tavsiye edebilecek olan var mı?

Kimi kurumlar bu eğitimi 3 günde 300TL'ya kimileri ise 600-700 TLye veriyor.Neye Dikkat etmeliyiz bu konuda

ben dikkat edilmesi gereken bir konu olduğunu düşünmüyorum
çünkü bu işlerde ayağa düştü, parayı verdiğin an da belgen aynı gün elinde oluyor
yani bunlar herkeste olan belgeler

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.